_ _ _ _ _

 
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

لزوم حضور توأمان نگاه اصلاح گری و رفتار حرفه ای/ امکان ارتباط مستقیم اینترنتی کارکنان با مدیران دفتر تبلیغات اسلامی
حجت الاسلام والمسلمین مخدوم با اشاره به روایتی از امیر مؤمنان(علیه السلام) مبنی بر لزوم هر شخص به شناخت جایگاه و حیطه وظایف و حدود خود، به بحث درباره سؤال معمول «چرا وضع به این صورت است» و راهکار رسیدن به پاسخ در سازمان ها پرداخت و با ذکر صفات انسان های حرفه ای، گفت: نگاه اصلاح گری باید توأم با یک رفتار حرفه ای باشد و همه ما باید اصلاح را از خودمان شروع کنیم.
مواجهه خانواده‌های ایرانی با ۳ بحران/ مشکلاتی که «انتخاب ناآگاهانه» می‌آفریند
معاون فرهنگی وتبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: خانواده ها در ایران به ویژه در شهرهای بزرگ با سه بحران مواجه هستندکه باید برای رفع آنها برنامه‌های کوتاه‌مدت و بلندمدت تعریف شود.
گام‌های مدل‌سازی کسب و کار/ نوآوری اجتماعی چیست
مدیر عامل مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق با تشریح گام‌های مدل سازی کسب و کار گفت: واژه کسب و کار در حقیقت به معنای تاب آوری و نه سودآوری است.
آسیب‌های عدم نظارت بر آثار ترجمه شده ادبیات کودک و نوجوان/ تأثیر کتابهای زرد بر روان کودک
رئیس اداره کتابخانه دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با اشاره به آسیبهای عدم نظارت مناسب بر آثار ترجمه شده ادبیات کودک و نوجوان گفت:کتابهای زرد خطر آسیب‌رسانی به روان این قشر را در پی دارد.
لزوم تبلیغ تخصصی بر مبنای مسأله محوری در حوزه های علمیه
جعفری با تأکید بر عقب ماندگی حوزه علمیه در تبلیغ تخصصی، این نوع تبلیغ را استوار بر مسأله محوری دانست و گفت: موضوعات تبلیغ تخصصی الزاماً موضوعات میدانی به معنای عملیاتی و اعزام نیست، بلکه موضوعات مطالعاتی مثل مطالعات فرهنگی، مطالعات زنان و فمنیسم است و لازم نیست تا مبلغان حتماً سابقه تبلیغ عمومی را داشته باشند.
لازمه های تبلیغ تخصصی/ لزوم رسمیت یافتن گروه های امداد فرهنگی در قالب منطق جدید
رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، ‏تعادل و توازن، توجه به میدان های جدید تبلیغی، توسعه روش ها و الگوهای تبلیغ تخصصی و توسعه توانایی را از شاخص های لازم تبلیغ تخصصی دانست و گفت: برای راه اندازی گروه های تخصصی، به کد تخصصی آموزشی، عینیت بخشی به صورت سازمان یافته در عرصه اندیشه سیاسی و ردیف بودجه برای اعزام ها و پشتیبانی های تخصصی نیاز داریم.

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
    
   
   
  
  
  
  
 
راه نما
مقام معظم رهبری: پیام زندگى على‌بن‌موسى‌الرضا(علیه السّلام) چیست؟ ما که نباید فقط به مرقد امام على‌بن‌موسى‌الرضا اظهار ارادت کنیم؛ او امام ماست، زندگى او براى ما درس است، از زندگى او باید درس بگیریم؛ زندگى او براى ما یک پیامى دارد، آن پیام چیست؟ من آن پیام را در یک کلمه خلاصه مى‌کنم. بدانید پیام زندگى پرماجراى على‌بن‌موسى‌الرضا علیه‌الصّلوةوالسّلام به ما عبارت است از مبارزه‌ى دائمى خستگى‌ناپذیر.
بیانات درجمع مردم مشهد درآستان مقدس رضوى
3/9/1363
پاسخگویی پیشگام

:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما