منو
اخبار مؤسسه

خانم قاسم پور، مدیر مدرسه علمیه مجتهده امین
1401/1/25 پنجشنبه فراخوان پذیرش سطح 3و4 مؤسسه آموزش عالی حوزوی مجتهده امین(ره) مدیر مؤسسه آموزش عالی حوزوی مجتهده امین(ره) گفت: این مؤسسه وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان برای مقاطع تحصیلی سطح ۳ و ۴، طلبه خواهر می پذیرد.
ه گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، ناهید قاسم پور اظهار داشت: طلبگي افتخاري است كه طلاب با كسب فضائل اخلاقي و علمي در مسير بندگي و سربازي امام زمان(عج) قرار گرفته و با یاری حق تعالی در اين مسير از ديگر افراد جامعه دستگيري خواهند کرد.

وی با اشاره به اهميت نقش خواهران در تعلیم و تربیت فرزندان و جامعه و همچنین ضرورت آموزش و رشد همه‌ جانبه طلاب خواهر بیان داشت: با این هدف، مؤسسه آموزش عالی حوزوی مجتهده امین(ره) افتخار دارد برای سال تحصیلی 1402 - 1401 در مقطع سطح4 برای رشته هاي فقه خانواده و كلام اسلامي و در مقطع سطح3 برای رشته های مشاوره خانواده با رویکرد اسلامی، تربیت دینی کودک و نوجوان و كلام اسلامي از خواهران علاقه مند و دارای شرایط ثبت نام به عمل آورد.

مدیر مؤسسه آموزش عالی حوزوی مجتهده امین(ره) افزود: این مؤسسه با امکانات و تجهیزات لازم، فرصت مناسبی را برای طلاب در فضایی علمی با حضور اساتید با سابقه علمی بالا در جهت ارتقاء و پیشرفت علمی و فرهنگی فراهم آورده است.

وی در پایان گفت: ثبت نام پذیرش تا 15 ارديبهشت سال جاری فعال است و متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از شرایط و ثبت نام به پایگاه اینترنتی مدیریت سنجش و پذیرش به نشانی Paziresh.whc.ir مراجعه و یا با در دست داشتن مدارک لازم، به صورت حضوری به واحد آموزش مؤسسه آموزش عالی حوزوی مجتهده امین(ره) به نشانی میدان امام حسین علیه السلام، ابتدای خیابان طیب، کوچه سرلت، انتهای بن بست مادی فَدَن (شماره۳) مراجعه و یا با شماره ۰۳۱۳۲۳۴۴۴۰۶ داخلی ۷۷۱۲ و ۷۷۱۰ تماس حاصل نمایند.


مشاهده در صدا و سیمای اصفهان
مشاهده در خبرگزاری تسنیم
مشاهده در خبرگزاری شبستان
مشاهده در خبرگزاری ایکنا
مشاهده در خبرگزاری حوزه
مشاهده در خبرگزاری برنا
مشاهده در خبرگزاری موج
مشاهده در پایگاه خبری اصفهان شرق
مشاهده در پایگاه خبری صاحب نیوز
مشاهده در پایگاه خبری شهید یاران
مشاهده در پایگاه خبری ندای اصفهان
 


 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر


تعداد بازديد اين صفحه: 356
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما