منو
اخبار مؤسسه

رئیس مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) منصوب شد
1400/10/5 يكشنبه سرپرست مؤسسه آموزش عالی حوزوی مجتهده امین(ره) منصوب شد رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان طی حکمی حجت الاسلام و المسلمین محمد جواد شفیعیان را به عنوان «سرپرست مؤسسه آموزش عالی حوزوی مجتهده امین(ره)» منصوب کرد.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، در متن حکم حجت الاسلام و المسلمین عبدالرسول احمدیان، رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان خطاب به حجت الاسلام و المسلمین شفیعیان آمده است: با توجه به تمرکز گرایی در امور آموزشی دفتر و ایجاد وحدت رویه در امور آموزشی شعبه، حضرت عالی را که بحمدالله دارای سوابق مدیریتی و تجربه کافی می باشید به عنوان «سرپرست مؤسسه آموزش عالی حوزوی مجتهده امین(ره)» و  همچنین «نماینده هیات امناء» در ارتباط با مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران منصوب می نمایم.

تلاش برای ارتقای سطح کیفی وکمی رشته ها و آموزش ها و کسب رضایت اساتید و طلاب آن مؤسسه در تعامل سازنده با مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران و دانشگاه باقرالعلوم علیه السلام و توجه ویژه به اتحاد و وحدت رویه بین دو مؤسسه علامه مجلسی(ره) و مجتهده امین(ره) به خصوص در مدیریت گروه های علمی با اتکا به فرآیند مساله محوری وکلان برنامه ها وسیاست های کلی دفتر تبلیغات اسلامی از مهم ترین وظایف و ماموریت های این حوزه محسوب می شود.

 بر خود لازم می دانم از زحمات و مساعدت های سرکار خانم قاسم پور زید عزها در طول تصدی سرپرستی مؤسسه آموزش عالی حوزوی مجتهده امین(ره) کمال تقدیر و تشکر را داشته باشم. امیدوارم در سمت مدیریت مدرسه با همکاری و همراهی بقیه همکاران موفق و موید باشید.

مشاهده در خبرگزاری حوزه


 


 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر


تعداد بازديد اين صفحه: 742
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما