منو
تبليغات
اخبار
حامد اهتمام، رییس اداره پژوهش پژوهشکده الهیات و خانواده دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
40 کرسی آزاد اندیشی در 40 سالگی انقلاب برگزار خواهد شد رییس اداره پژوهشکده الهیات و خانواده دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: با توجه به یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی که ترویج نقادی و گفتمان آزاد می باشد، 40 کرسی آزاد اندیشی و نظریه پردازی در 40 سالگی انقلاب توسط دبیرخانه کرسی های آزاداندیشی حوزه علمیه اصفهان برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، حامد اهتمام اذعان داشت: این 40 کرسی با اولویت دستاوردهای انقلاب اسلامی از سال 1357 تا به امروز برنامه ریزی شده است.

وی گفت: محور های مصوب برای برگزاری کرسی ها عبارتند از حوزه انقلابی، ولایت فقیه، سبک زندگی اسلامی، فضای مجازی، اقتصاد مقاومتی و فرقه ها و جریانات انحرافی می باشد.

اهتمام به سخنی از مقام معظم رهبری اشاره کرد که «در حوزه، نقادی یکی از محورهای اصلی است» و گفت: در عرصه‌ى تفكر و نظريه پردازي، ما احتياج به تعدد آراء و تضارب آراء داریم.

وی حوزه‌ علمیه اصفهان را یکی از با ظرفیت ترین استان ها در برگزاری کرسی های آزاداندیشی در بین دیگر استان ها توصیف کرد و گفت: باید در برگزاری کرسی ها کوشش بیشتری صورت گیرد تا در فضای تضارب آراء، تولید علم صورت گرفته و تعالی حوزه های علمیه را در پی داشته باشد.

دبیر کرسی های آزاداندیشی حوزه علمیه اصفهان با اشاره به این که هر سال حدود 20 کرسی و تا به امروز بیش از 100 کرسی در حوزه های علمیه اصفهان برگزار شده است، تصریح کرد: این کرسی های اکثر مدارس علمیه برادران و خواهران سطح استان اصفهان را در بر خواهد گرفت.

وی در پایان گفت: علاقه مندان می توانند برای اطلاعات بیشتر و تبادل نظر به پایگاه اینترنتی دبیرخانه به نشانی www.Morsalat.ir/Korsi مراجعه نمایند.مشاهده در خبرگزاری تسنیم

 
 
امتیاز دهی
 
 تعداد بازديد اين صفحه: 214
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما