منو
تبليغات

اخبار پژوهشکده مطالعات اسلامی اصفهان

موبد بهزاد نیک دین، نماینده جامعه زرتشتیان اصفهان
1397/11/16 سه‌شنبه انقلاب اسلامی امنیت و وحدت پیروان ادیان الهی را به ارمغان آورد نماینده جامعه زرتشیان اصفهان گفت: انقلاب اسلامی امنیت و وحدت را برای پیروان ادیان توحیدی در ایران به ارمغان آورد و امیدواریم که این اتحاد ادامه داشته باشد.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان به نقل از ایرنا، موبد بهزاد نیک دین در همایش بین المللی «انقلاب اسلامی و ادیان توحیدی» که به همت دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان برگزار شده بود با تبریک فرارسیدن چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی افزود: انقلاب اسلامی ریشه در انسانیت و خداپرستی دارد و حرکت انقلابی مردم ایران توسط مردی از تبار ابراهیم خلیل در سال 57 خورشیدی شکل گرفت.

وی اظهارداشت: این حرکت با قدرت و اتحاد، تمام اندیشه های پلید وپلشت را کنار زد و فضای دوستی را برای گفت وگوی پیروان ادیان ایجاد کرد.

نماینده جامعه زرتشتیان اصقهان با اشاره به چهل سالگی انقلاب اسلامی افزود: چهل سالگی زمان رشد و بلوغ فکری است و گرچه اهریمنان دوست ندارند اما زمان آن رسیده است که از این بلوغ برای بسط و گسترش اندیشه های انقلاب به سایر نقاط جهان استفاده کنیم.

وی با اشاره به اینکه دشمنان انقلاب اسلامی برای مقابله با انقلاب جنگ اقتصاوی و فرهنگی راه انداخته اند تصریح کرد : جنگ فرهنگی و اقتصادی به مراتب سخت تر از جنگ فیزیکی است بنابراین لازم است که در این مقطع حساس با خردورزی و حفظ وحدت مسائل و مشکلات اقتصادی را برطرف کنیم.

همچنین نماینده کلیمیان اصفهان ادامه داد: انقلاب اسلامی با در نظر گرفتن حقوق پیروان ادیان الهی موجب شد تا پایبندی پیروان ادیان الهی به اعتقادات دینی افزایش یابد.

سیون ماه گرفته اضافه کرد: انقلاب اسلامی باعث تا پیروان ادیان الهی برای دفاع از سرزمین خود یعنی ایران به وحدت و همبستگی برسند و در طی چهل سال پیروزی انقلاب اسلامی با آزادی کامل ایین های مذهبی خود را برگزار و به ایرانی بودن خود افتخار کنند.

وی افزود: هدف و ثمره انقلاب اسلامی ایران نوع دوستی و انسان دوستی بوده است و همه ادیان توحیدی بر آن باور دارند.

در ادامه این همایش نماینده شورای خلیفه گری ارامنه اصفهان و جنوب کشور گفت: روح و آرمان های انقلاب اسلامی ملت ایران را مستحکم نگهداشت تا در مبارزه با اسکتبار و برقراری صلح در جهان بایستند.

زارو آقاخانیان با اشاره به تقش آفرینی ارامنه در هشت سال دفاع مقدس اظهارداشت: ارامنه ایران برای دفاع از کشور لحظه ای دریغ نکرده است و اکنون برای آبادانی ، استقلال و حراست از آن می کوشد.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی اضافه کرد: شورای خلیفه گری اصفهان و جنوب کشور دهه فجر را به رهبر معظم انقلاب و ملت شریف ایران تبریک می گوید و سربلندی ایران عزیز را خواستار است.


مشاهده در خبرگزاری ایرنا
 
برای مشاهده همه تصاویر اینجا کلیک کنید.


 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر

بيشتر


تعداد بازديد اين صفحه: 113
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما