منو
تبليغات

اخبار پژوهشکده الهیات و خانواده

موبد بهزاد نیک دین، نماینده جامعه زرتشتیان اصفهان
1397/11/16 سه‌شنبه انقلاب اسلامی امنیت و وحدت پیروان ادیان الهی را به ارمغان آورد نماینده جامعه زرتشیان اصفهان گفت: انقلاب اسلامی امنیت و وحدت را برای پیروان ادیان توحیدی در ایران به ارمغان آورد و امیدواریم که این اتحاد ادامه داشته باشد.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان به نقل از ایرنا، موبد بهزاد نیک دین در همایش بین المللی «انقلاب اسلامی و ادیان توحیدی» که به همت دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان برگزار شده بود با تبریک فرارسیدن چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی افزود: انقلاب اسلامی ریشه در انسانیت و خداپرستی دارد و حرکت انقلابی مردم ایران توسط مردی از تبار ابراهیم خلیل در سال 57 خورشیدی شکل گرفت.

وی اظهارداشت: این حرکت با قدرت و اتحاد، تمام اندیشه های پلید وپلشت را کنار زد و فضای دوستی را برای گفت وگوی پیروان ادیان ایجاد کرد.

نماینده جامعه زرتشتیان اصقهان با اشاره به چهل سالگی انقلاب اسلامی افزود: چهل سالگی زمان رشد و بلوغ فکری است و گرچه اهریمنان دوست ندارند اما زمان آن رسیده است که از این بلوغ برای بسط و گسترش اندیشه های انقلاب به سایر نقاط جهان استفاده کنیم.

وی با اشاره به اینکه دشمنان انقلاب اسلامی برای مقابله با انقلاب جنگ اقتصاوی و فرهنگی راه انداخته اند تصریح کرد : جنگ فرهنگی و اقتصادی به مراتب سخت تر از جنگ فیزیکی است بنابراین لازم است که در این مقطع حساس با خردورزی و حفظ وحدت مسائل و مشکلات اقتصادی را برطرف کنیم.

همچنین نماینده کلیمیان اصفهان ادامه داد: انقلاب اسلامی با در نظر گرفتن حقوق پیروان ادیان الهی موجب شد تا پایبندی پیروان ادیان الهی به اعتقادات دینی افزایش یابد.

سیون ماه گرفته اضافه کرد: انقلاب اسلامی باعث تا پیروان ادیان الهی برای دفاع از سرزمین خود یعنی ایران به وحدت و همبستگی برسند و در طی چهل سال پیروزی انقلاب اسلامی با آزادی کامل ایین های مذهبی خود را برگزار و به ایرانی بودن خود افتخار کنند.

وی افزود: هدف و ثمره انقلاب اسلامی ایران نوع دوستی و انسان دوستی بوده است و همه ادیان توحیدی بر آن باور دارند.

در ادامه این همایش نماینده شورای خلیفه گری ارامنه اصفهان و جنوب کشور گفت: روح و آرمان های انقلاب اسلامی ملت ایران را مستحکم نگهداشت تا در مبارزه با اسکتبار و برقراری صلح در جهان بایستند.

زارو آقاخانیان با اشاره به تقش آفرینی ارامنه در هشت سال دفاع مقدس اظهارداشت: ارامنه ایران برای دفاع از کشور لحظه ای دریغ نکرده است و اکنون برای آبادانی ، استقلال و حراست از آن می کوشد.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی اضافه کرد: شورای خلیفه گری اصفهان و جنوب کشور دهه فجر را به رهبر معظم انقلاب و ملت شریف ایران تبریک می گوید و سربلندی ایران عزیز را خواستار است.


مشاهده در خبرگزاری ایرنا
 
برای مشاهده همه تصاویر اینجا کلیک کنید.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر


تعداد بازديد اين صفحه: 174
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما