منو
تبليغات 
اخبار و اطلاعیه ها

مجید شجاعی، رئیس اداره آموزش های کاربردی مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
1401/8/17 سه‌شنبه دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان برگزار می کند؛ مسابقه مفرد مؤنث مخاطب رئیس اداره آموزش های کاربردی مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: مسابقه «مفرد مؤنث مخاطب» مسابقه ای است مجازی با موضوع مهارت‌های زندگی که ویژه عموم مردم برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، مجید شجاعی در گفت و گویی اظهار داشت: محتوای مسابقه در سه بخش مهارت های زندگی استاد مهرداد دشتی، مهارت های زناشویی استاد اکرم رحیمی و تربیت جنسی فرزند استاد سید احمد حسینی در قالب 83 فایل صوتی آماده سازی شده است.

وی افزود: برای دسترسی به این فایل ها نیاز است اپلیکیشن روزبرگ را از نشانی اینترنتی dte.bz/rooz نصب و در قسمت صفیر مسابقه «مفرد مؤنث مخاطب» را دنبال کنید و همه محتوای ارائه شده را با برنامه ریزی روزانه گوش کرده و با خلاصه برداری برای شرکت در آزمون آمادگی کامل را کسب نمایید.

رئیس اداره آموزش های کاربردی مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان تصریح کرد:  جوایز نفر اول تا سوم به ترتیب سه میلیون، دو مبلیون و یک میلیون تومان خواهد بود که به ده نفر بعد نفری دویست هزار تومان هدیه خواهد شد.

وی در پایان با بیان اینکه مسابقه توسط اداره آموزش های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با همکاری مرکز خدمات حوزه های علمیه اصفهان برگزار شده است، گفت: این مسابقه در تاریخ 12 آذر ماه 1401 به صورت مجازی (آنلاین) برگزار می شود و لذا علاقه مندان می توانند برای ثبت نام به نشانی اینترنتی c88.ir/zendegi مراجعه نمایند.


مشاهده در خبرگزاری ایکنا
مشاهده در خبرگزاری رسا
مشاهده در خبرگزاری شفقنا
مشاهده در خبرگزاری ابنا
مشاهده در پایگاه خبری صاحب نیوز
مشاهده در پایگاه خبری ندای اصفهان
 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر


تعداد بازديد اين صفحه: 498
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما