منو
تبليغات 
اخبار و اطلاعیه ها

حجت‌الاسلام و المسلمین حامد اهتمام، معاون فرهنگی تببلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
1401/1/31 چهارشنبه پاسخگویی به سؤالات اعتقادی جوانان در گذر فرهنگی چهارباغ اصفهان معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: کارشناسان یکی از گروه های تخصصی تبلیغی این دفتر در تمام ایام ماه مبارک رمضان با حضور در گذر فرهنگی چهارباغ اصفهان، پاسخگوی سؤالات رهگذران هستند.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین اهتمام اظهار داشت: ما اعتقاد داریم که جونان مشکلی با دین ندارند بلکه درباره دین سؤال دارند و به همین منظور برای دسترسی آسان و دریافت پاسخ به سؤالاتشان این رویداد برنامه ریزی شده است.

وی با اشاره به استقبال چشمگیر از این برنامه گفت: کارشناسان این دفتر همه روزه از ساعت 16 تا افطار پاسخگوی سؤالات اعتقادی و همچنین فقهی، اخلاقی و خانواده رهگذران هستند.

معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان عنوان داشت: برنامه ریزی هایی برای تداوم این برنامه انجام شده است و إن شاء الله در مناسبت ها دیگر نیز شاهد برگزاری آن خواهیم بود.

وی در پایان گفت: با توجه به اینکه گذر فرهنگی چهارباغ اصفهان محل عبور توریست هایی از کشورهای مختلف جهان می باشد در برنامه های آینده از حضور طلاب و روحانیون مسلط به زبان های خارجی استفاده خواهد شد.


مشاهده در باشگاه خبرنگاران جوان
مشاهده در خبرگزاری تسنیم
مشاهده در خبرگزاری ایمنا
مشاهده در خبرگزاری شبستان
مشاهده در خبرگزاری حوزه
مشاهده در خبرگزاری موج
مشاهده در خبرگزاری ابنا
مشاهده در پایگاه خبری مفتاح
مشاهده در پایگاه خبری صاحب نیوز
مشاهده در پایگاه خبری شهید یاران
مشاهده در پایگاه خبری ندای اصفهان
مشاهده در روزنامه نصف جهان

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر


تعداد بازديد اين صفحه: 923
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما