منو
تبليغات 
اخبار و اطلاعیه ها

حجت الاسلام و المسلمین عبدالرسول احمدیان، رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
1401/1/16 سه‌شنبه رئیس دفتر تبلیغات اصفهان مطرح کرد؛ اعزام 1000 مبلغ در ماه مبارک رمضان به سراسر کشور رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: به مناسبت ماه مبارک رمضان حدود 1000 مبلغ خواهر و برادر به اقصی نقاط کشور اعزام شدند.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین عبدالرسول احمدیان اظهار داشت: این دفتر با توجه به رسالت فرهنگي، تبليغي و انقلابي خود برای تبليغ دين مبين اسلام و گسترش معارف اسلامي در ماه مبارک رمضان با رويکرد جهاد تبیین، مبلغان را به صورت فردی و گروهی اعزام کرده است.

وی افزود: با توجه به ضرورت رونق محافل دینی در زمان کاهش همه گیری ویروس کرونا که در سال های گذشته با محدودیت های زیادی رو به رو بوده، اعزام حداکثری مبلغان برای ماه مبارک رمضان برنامه ریزی شد.

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان افزود: در ابتدای شیوع ویروس منحوس کرونا، فعالیت‌های تبلیغی حضوری کاهش چشمگیری داشت و عمده فعالیت ها به صورت تبلیغ مجازی انجام شد و در سال بعد با گسترش واکسیناسیون و با رعایت شیوه نامه های بهداشتی، تبلیغ حضوری افزایش یافت و در سال جاری با مطلوب تر شدن شرایط و با تأکید بر دستورالعمل های بهداشتی، اعزام حضوری رشد خیلی بیشتری پیدا کرده است.

وی تصریح کرد: در پایان سال گذشته با هدف ارتقا سطح علمی و مهارتی مبلغان، سلسله نشست‌های علمی و تخصصی تبلیغ با محوریت نهج‌البلاغه به صورت حضوری و ۳۲ عنوان دوره و کارگاه با موضوعات اعتقادی، قرآن و تفسیر، احکام شرعی، جامعه‌شناسی، روانشناسی و... به صورت مجازی برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین احمدیان در پایان گفت: پیوست رسانه ای برای تبلیغ ماه مبارک رمضان به مبلغان ابلاغ شده است که ضروری است امتداد رسانه ای حتی بعد از ماه مبارک رمضان نیز حفظ شود.


مشاهده در صدا و سیمای مرکز اصفهان
مشاهده در باشگاه خبرنگاران جوان

مشاهده در خبرگزاری ایرنا
مشاهده در خبرگزاری فارس
مشاهده در خبرگزاری تسنیم
مشاهده در خبرگزاری مهر
مشاهده در خبرگزاری شبستان
مشاهده در خبرگزاری ایمنا
مشاهده در خبرگزاری ایکنا
مشاهده در خبرگزاری رسا
مشاهده در خبرگزاری برنا
مشاهده در خبرگزاری حوزه
مشاهده در خبرگزاری ابنا
مشاهده در خبرگزاری شفقنا
مشاهده در خبرگزاری بسیج
مشاهده در خبرگزاری موج
مشاهده در پایگاه خبری صاحب نیوز
مشاهده در پایگاه خبری اصفهان شرق
مشاهده در پایگاه خبری شهید یاران
مشاهده در پایگاه خبری ندای اصفهان
مشاهده در پایگاه خبری توان نگار


 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر


تعداد بازديد اين صفحه: 986
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما