منو
تبليغات 
اخبار و اطلاعیه ها

جشنواره تجلیل از مبلغان اهل قلم
1400/9/18 پنجشنبه رییس اداره آموزش های کاربردی مبلغان دفتر تبلیغات اصفهان: جشنواره تجلیل از مبلغان اهل قلم برگزار می‌شود رئیس اداره آموزش های کاربردی مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: «جشنواره تجلیل از مبلغان اهل قلم» در راستای شناسایی و تجلیل از مبلغان اهل قلم خواهر و برادر استان اصفهان که مؤلف کتاب چاپ شده هستند برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، مجید شجاعی به سخنی از مقام معظم رهبری درباره کتاب اشاره کرد که ایشان می فرمایند: «در اهمیت عنصر کتاب برای تکامل جامعه انسانی، همین بس که تمامی ادیان آسمانی و رجال بزرگ تاریخ بشری، از طریق کتاب جاودانه مانده اند و روابط فرهنگی جامعه بشری نیز از پوشش کتاب و مبادلات فرهنگی تقویت شده است».

وی افزود: کتاب، محصول تجربه‏ ها و خلاقیت های انسان است که در انتقال دانش و مطمئناً پدید آوردن آثار علمی و فرهنگ مکتوب از توصیه‏های مهم اولیای دین است که به گسترش دانش و به عنوان یک میراث فرهنگی برای نسل‏های آینده ماندگار می‏شود.

شجاعی تصریح کرد: به همین منظور معاونت فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان در نظر دارد : «جشنواره تجلیل از مبلغان اهل قلم» و در ادامه با برپایی نمایشگاه آثار، ویژه مبلغان خواهر و برادر استان اصفهان برگزار نماید.

وی با بیان این که این جشنواره در هفته آخر آذر ماه 1400 مصادف با هفته پژوهش برگزار خواهد شد، گفت: در صورت پذیرش نهایی، تحویل یک جلد کتاب برای برپایی نمایشگاه الزامی است.

رئیس اداره آموزش های کاربردی مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با اشاره به این که تألیف مشترک نیز مورد قبول می باشد، گفت: آخرین مهلت ثبت نام دهم آذر ماه 1400 می باشد و علاقه مندان به شرکت در این جشنواره می توانند اطلاعات خود را در نشانی اینترنتی dte.bz/ketab ثبت نمایند.


مشاهده در خبرگزاری رسا
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر


تعداد بازديد اين صفحه: 385
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما