منو
تبليغات 
اخبار و اطلاعیه ها

مجموعه فرهنگی تبلیغی ثاقب
1400/9/18 پنجشنبه حمایت دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان از مجموعه فرهنگی تبلیغی ثاقب رئیس اعزام مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: یکی از اهداف این دفتر حمایت از تشکل های تبلیغی است که به همین منظور برای پشتیبانی مجموعه فرهنگی تبلیغی ثاقب برنامه ریزی شده است.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین هادی مشگدار اظهار داشت: مجموعه فرهنگی تبلیغی ثاقب با همت جوانان و دغدغه‌مندان و بانیان خیر تشکیل شده است تا بتواند سنّت روضه‌های خانگی را احیاء نموده و در تعظیم شعائر الهی و أهل‌بیت علیهم‌السلام قدمی بردارد.

وی افزود: این مجموعه به خانواده هایی که درخواست مجلس روضه خانگی خود را از طریق پایگاه اینترنتی www.msagheb.ir ثبت می کنند، بدون دریافت هزینه، سخنران و مداح اعزام می کند.

رئیس اعزام مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان تصریح کرد: احیای سنّت روضه‌های خانگی، شکل‌گیری طرح روحانی خانواده، ایجاد شبکه بزرگ مبلّغین روضه خانگی و بهره‌گیری از ظرفیت‌های مردمی از اهداف مهم این مجموعه است.

وی گفت: به منظور تعامل و حمایت بیشتر و همچنین ارائه راهکارهای تبلیغی و اجرایی، حجت الاسلام و المسلمین حامد اهتمام معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با حضور در مجموعه فرهنگی تبلیغی ثاقب از نزدیک با فعالیت های این مجموعه آشنا شدند و با مدیر این مجموعه، حجت الاسلام و المسلمین سجاد شیری دیدار و گفت و گو کردند.

حجت الاسلام و المسلمین مشگدار تصریح کرد: تفاهم شد در زمینه آموزش کاربردی مبلغان و اعزام مبلغان در ماه هایی که دفتر تبلیغات اسلامی، اعزام عمومی ندارد، بتوانند از ظرفیت مبلغان این دفتر برای اهداف مجموعه خود استفاده نمایند.


مشاهده در خبرگزاری ایکنا
 


 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر


تعداد بازديد اين صفحه: 377
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما