منو
تبليغات 
اخبار و اطلاعیه ها

حجت الاسلام و المسلمین محسن کاردانپور، رییس آموزش های کاربردی مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
1400/9/2 سه‌شنبه توسط اداره مبلغان تخصصی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان برگزار می شود؛ جلسات آموزشی ویژه خانواده طلاب و فعالان فرهنگی رئیس اداره اعزام تخصصی و تشکل های تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: با هدف دانش و مهارت افزایی ویژه خانواده طلاب و فعالان فرهنگی، توسط مبلغان تخصصی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، جلسات آموزشی برگزار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین محسن کاردانپور اظهار داشت: معاونت فرهنگی تبلیغی این دفتر در مرحله اول تصمیم گرفته است که این برنامه را در 4 شهر سمیرم، لنجان، شهرضا و برخوار و 3 منطقه حصه، زینبیه و شرق اصفهان برگزار نماید.

وی افزود: برای این منظور جلساتی با مسئولان سازمان تبلیغات اسلامی، ائمه جمعه و نمایندگان فرهنگی سپاه این مناطق برای برنامه ریزی و اجرای هرچه بهتر این برنامه ها با محوریت دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان برگزار شده است.

رئیس اداره اعزام تخصصی و تشکل های تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با بیان این که جامعه هدف این برنامه ها خانواده طلاب و فعالان فرهنگی است، اذعان داشت: مبلغانی در این طرح اعزام می شوند که تخصص آنها در سامانه کسرا احراز و حکم تخصصی دریافت کرده باشند.

وی افزود: تا به امروز ۶۰ نفر از مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان توانسته اند از سامانه کسرا حکم تبلیغ تخصصی دریافت نمایند که از جمله آنها 21 مبلغ با تخصص کودک و نوجوان و 22 مبلغ با تخصص خانواده است و بقیه درخواست های مبلغان در مرحله بررسی قرار دارد.


مشاهده در خبرگزاری حوزه

  
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر


تعداد بازديد اين صفحه: 387
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما