منو
تبليغات 
اخبار و اطلاعیه ها

رئیس اداره اعزام مبلّغان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان منصوب شد
1400/6/3 چهارشنبه رئیس اداره اعزام مبلّغان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان منصوب شد معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان طی حکمی حجت الاسلام و المسلمین هادی مشگدار را به عنوان «رئیس اداره اعزام مبلّغان» منصوب کرد.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، در متن حکم حجت الاسلام و المسلمین حامد اهتمام، معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان خطاب به حجت الاسلام و المسلمین مشگدار آمده است: با استمداد از خداوند رحمان، جناب‌عالی را که بحمدالله از دانش، تعهد و تجارب ارزندة تبلیغی برخوردارید به سمت «رئیس اداره اعزام مبلّغان» منصوب می‌نمایم.

محوری‌ترین عملکرد دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان در طی قریب سه دهه  که از تأسیس آن می‌گذرد، تربیت و اعزام مبلّغ بوده است. در خلال این دوران، امور مبلّغان با اعزام هزاران مبلّغ جهادی و تخصصی به اماکن تبلیغی ایران اسلامی و هدایت و کنترل بخش وسیعی از شبکه تبلیغات دینی کشور، دفاع و صیانت از حریم قرآن و اهل‌البیت علیهم‌السلام را به نیکوترین‌ترین شیوه، عهده‌دار بوده است. انتظار دارم در استمرار این پیشینة درخشان با بهره‌گیری از ظرفیت‌های عظیم منابع انسانی حوزوی، فصلی تازه را در این زمینه رقم بزنید و با تعامل با مراکز همسو و هم‌جهت با اهداف و راهبردهای نهاد گسترده‌دامن دفتر تبلیغات اسلامی، سامانة تبلیغات دینی را در بخش مرکزی کشور، بیش از پیش کارآمد و اثربخش سازید.

جذب، ساماندهی و اعزام مبلّغان و ایجاد چرخة پویای تربیت، اعزام، بازخوردگیری و ارتقای مبلّغان و همکاری فعال با بخش‌های مرتبط (در غیر از اعزام ماه مبارک رمضان و ماه محرم الحرام) از اهم وظایف حضرت‌عالی در این اداره خواهد بود که به مدد الهی و با هم‌افزایی مراکز همسوی درون‌سازمانی و برون‌سازمانی در انجام آن‌ها توفیق خواهید یافت.


مشاهده در خبرگزاری حوزه 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر


تعداد بازديد اين صفحه: 250
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما