منو
تبليغات 
اخبار و اطلاعیه ها

حجت الاسلام و المسلمین عبدالرسول احمدیان، رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
1400/5/20 چهارشنبه رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان: فعالیت توأمان در فضای حقیقی و مجازی رسالت امروز مبلغین است حجت الاسلام و المسلمین احمدیان گفت: بیان احکام الهی برروی منابر، پررنگ ساختن مباحث قرآنی و تاکید بر این موضوع، فعالیت مجدانه و برنامه ریزی شده در فضای مجازی توام با فضای حقیقی از جمله اموری است که مبلغین می توانند در ایام محرم اجرا کنند.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان به نقل از خبرگزاری حوزه، حجت الاسلام و المسلمین عبدالرسول احمدیان، در همایش طلایه داران تبلیغ؛ مجمع مبلغان ماه محرم الحرام ۱۴۴۳ هجری قمری اصفهان که به همت معاونت فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان در خیمه گلستان شهدا برگزار شد، اظهار داشت: مبلغین و روحانیون هدایتگران جامعه به سوی کشتی نجات یعنی دستگاه سیدالشهدا(علیه السلام) هستند.

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با اشاره به اینکه  تشدید کرونا شرایط را برای انجام اعمال زیادی چون تبلیغ، بسیار سخت کرده است، ادامه داد: ما وظیفه داریم نسبت به رعایت اصول بهداشتی در امر کرونا حین انجام تبلیغ حساس باشیم.

حجت الاسلام و المسلمین احمدیان خاطرنشان کرد: بیان احکام الهی روی منابر، پررنگ ساختن مباحث قرآنی و تاکید بر این موضوع، فعالیت مجدانه و برنامه ریزی شده در فضای مجازی توام با فضای حقیقی از جمله اموری است که مبلغین می توانند در ایام محرم اجرا کنند.

وی بیان کرد: مردم، ما را به عنوان الگو پذیرفته اند، لذا بزرگترین و موثرترین نوع تبلیغ، تبلیغ عملی و رفتاری است.

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان تصریح کرد: وظیفه جدی حفاظت از آرمان های انقلاب اسلامی را بر عهده داریم که قطعا امید بخش است. 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر


تعداد بازديد اين صفحه: 287
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما