منو
تبليغات 
اخبار و اطلاعیه ها

حجت الاسلام و المسلمین حامد اهتمام، معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
1400/4/8 سه‌شنبه به میزبانی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان؛ گردهمایی ائمه جمعه اصفهان برگزار می شود معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: با هدف هم اندیشی برنامه های تبلیغی و فرهنگی در جامعه نوین، دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، گردهمایی ائمه جمعه استان اصفهان را برگزار می کند.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین حامد اهتمام با اعلام این خبر اظهار داشت: معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان به منظور دانش افزایی و توانمندسازی مبلغان شهرهای مختلف استان اصفهان، به منظور هم افزایی بیشتر با ائمه جمعه شهرهای استان اصفهان که به عنوان قطب فرهنگی هر شهر محسوب می شود، همفکری نماید.

وی افزود: این جلسه با همکاری شواری سیاستگذاری ائمه جمعه اصفهان برگزار می شود که در آن ظرفیت ها و برنامه های طرفین برای همکاری در موضوعات، خانواده، سبک زندگی، قرآن، پاسخ به شبهات، فضای مجازی، هنر، رسانه و... بررسی خواهد شد.

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان اذعان داشت: آیت الله سید یوسف طباطبائی نژاد، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر اصفهان در این جلسه حضور خواهند داشت.

گردهمایی ائمه جمعه استان اصفهان روز 9 تیر ماه 1400 در دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان برگزار خواهد شد.


مشاهده در خبرگزاری حوزه

 


 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر


تعداد بازديد اين صفحه: 240
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما