منو
تبليغات 
اخبار و اطلاعیه ها

حجت الاسلام و المسلمین محسن کاردانپور، رییس آموزش های کاربردی مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
1400/4/5 شنبه دوره های دانش افزایی مبلغان تخصصی برای اعزام طرح تابستان رییس آموزش های کاربردی مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: با توجه به اعزام (تخصصی) تابستان با موضوعات کودک و نوجوان و خانواده، اداره آموزش های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان این دوره ها را برای مبلغان تخصصی کودک و نوجوان و خانواده برگزار می کند.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین محسن کاردانپور اظهار داشت: این طرح ویژه مبلغان تخصصی کودک و نوجوان و مبلغان تخصصی خانواده دارای پرونده تبلیغ تخصصی برنامه ریزی شده است.

وی ادامه داد: مبلغان تخصصی بعد از شرکت در دوره ها و قبولی در آزمون آنلاین، می توانند در طرح اعزام تابستان از اول تیر ماه 1400 تا 15 مرداد ماه در 45 روز شرکت نمایند.

رییس آموزش های کاربردی مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: در این طرح ویژه مبلغان تخصصی کودک و نوجوان کلاس تربیت اعتقادی کودک و نوجوان با حضور استاد رضوانی ، کلاس دین فطری (اعتقادات کودک و نوجوان) با حضور استاد هادی عظیمی و ویژه مبلغان تخصصی خانواده کلاس خانواده فطری با حضور استاد هادی عظیمی و کلاس مهارت های زندگی با حضور استاد احمد عابدی طی سه روز در محل مجموعه آموزش های کابردی حوزه ی علمیه ـ مدرسه مریم بیگم برگزار شد.


مشاهده در خبرگزاری حوزه 

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر


تعداد بازديد اين صفحه: 283
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما