منو
تبليغات 
اخبار و اطلاعیه ها

حجت الاسلام و المسلمین صادق امینی، رئیس اداره اعزام تخصصی تشکل های تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
حجت الاسلام و المسلمین صادق امینی، رئیس اداره اعزام تخصصی تشکل های تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
1398/4/25 سه‌شنبه اعزام ۸۰ مبلغ تخصصی کودک و نوجوان به کانون های فرهنگی اصفهان حجت الاسلام و المسلمین صادق امینی، رئیس اداره اعزام تخصصی تشکل های تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان از اعزام ۸۰ نفر از مبلغان تخصصی کودک و نوجوان در قالب گروه های تبلیغی به مراکز برگزار کننده طرح اوقات فراغت تابستان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان به نقل از خبرگزاری حوزه، حجت الاسلام و المسلمین صادق امینی، در گفت و گویی اظهار کرد: خردادماه سال جاری پس از برگزاری دوره تخصصی تربیت اقتصادی کودک و نوجوان برای مبلغان تخصصی کودک و نوجوان، ثبت نام مبلغان برای شرکت در اعزام طرح تابستان انجام شد.

وی بیان کرد: اعزام مبلغان تخصصی کودک و نوجوان در طرح تابستان 1398 با همکاری بنیاد خیریه فرهنگی المهدی (علیه السلام) از ابتدای تیر لغایت پایان مرداد 98 به مدت 60 روز با تمرکز بر اجرای برنامه های فرهنگی فراگیر در مناطق مختلف استان اصفهان در حال برگزاری است.

رئیس اداره اعزام تخصصی تشکل های تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان تصریح کرد: با توجه به اینکه موضوع تعیین مکان های تبلیغی و ارزیابی از این فعالیت به بنیاد خیریه فرهنگی المهدی (ع) واگذار شده است، همه متقاضیان برگزاری طرح اوقات فراغت لازم است با بنیاد هماهنگ شوند.

وی افزود: جدیدترین محتوای تبلیغی مبلغان تخصصی کودک و نوجوان در سامانه بله، به آدرس   ble.im/join/NTczNzE4Zj برای این دست از مبلغان منتشر شده است که موظف به استفاده از این محتوا ها هستند.

حجت الاسلام و المسلمین امینی  یادآور شد: برای کودکان 24 محتوا در موضوعات اعتقادی، احکام، اخلاق اجتماعی و قرآن و برای نوجوانان نیز 24 محتوا با موضوعات متناسب ارائه شده است، تمام این محتواها در قالب پاورپوینت ارائه شده تا مبلغان تخصصی در برنامه های خود به راحتی از این محتواها استفاده کنند.


مشاهده در خبرگزاری حوزه
 


 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر


تعداد بازديد اين صفحه: 376
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما