منو
تبليغات 
اخبار و اطلاعیه ها

حجت الاسلام و المسلمین صادق امینی، رییس اداره اعزام تخصصی تشکل های تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
1398/4/24 دوشنبه حجت الاسلام و المسلمین امینی خبر داد؛ برون سپاری در برنامه‌های تبلیغی از رویکردهای دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان است رییس اداره اعزام تخصصی تشکل های تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با اشاره به فرصت برابر برای برون سپاری فعالیت‌های تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، گفت: ۱۰ مرداد همایش تبیین رتبه بندی گروه‌های تبلیغی برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان به نقل از خبرگزاری رسا، حجت الاسلام و المسلمین صادق امینی در دومین همایش فرصت برابر و در جمع گروه‌های تبلیغی اصفهان اظهار کرد: در همایش‌های فرصت برابر از همه گروه‌های تبلیغی دعوت می‌شود، سفارش‌نامه‌های برون‌سپاری دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان در حضور گروه‌های تبلیغی رونمایی می‌شود.

وی در ادامه افزود: برنامه فرصت برابر دفتر تبلیغات اسلامی عادلانه‌ترین نمونه برون‌سپاری برنامه‌های تبلیغی است که برنامه‌ها توسط معاونان محترم دفتر تبلیغات اسلامی به ‌صورت منظم برای گروه‌های تبلیغی تبیین می‌شود و همه گروه‌ها می‌توانند نسبت به سفارش‌نامه‌ها، طرح نامه‌های خود را تنظیم و در سامانه فرصت برابر ثبت نمایند.

رییس اداره اعزام تخصصی تشکل های تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان خاطرنشان کرد: سامانه فرصت برابر با نشانی اینترنتی j.morsalat.ir در این جلسه رونمایی شد و سرگروه‌های محترم می‌توانند نهایتاً تا تاریخ 27 تیر 1398 طرح نامه‌های خود را در سامانه ثبت کنند. همچنین گروه‌هایی که نقصی در برنامه سال گذشته دارند می‌توانند در فرصت برابر شرکت کنند، لکن قبل از انعقاد قرارداد لازم است موضوع قرارداد سال 1397 تسویه‌حساب شود.

وی ادامه داد: پس از ثبت طرح نامه‌ها، گروه‌ها طبق زمان‌بندی موجود در سامانه، زمان حضور در شورای پذیرش طرح نامه را تعیین کرده و در این شورا از طرح نامه خود دفاع خواهند کرد، همایش تبیین ویژگی‌های رتبه‌بندی گروه‌های تبلیغی در 10 مرداد 1398 برگزار خواهد شد و سرگروه‌های تبلیغی موظف‌اند پرونده گروهی خود را تا آن تاریخ تکمیل کنند.

حجت الاسلام و المسلمین امینی در پایان خاطرنشان کرد: ضمنا هر گروه تبلیغی موظف است برنامه های خود را در کانال اطلاع رسانی گروه ثبت و برنامه امتداد رسانه ای را در دستور کار گروه قرار دهد.

مشاهده در خبرگزاری رسا

 

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر


تعداد بازديد اين صفحه: 270
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما