بخش هاتبلیغ

ویژه...اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

پروردگارا تو را قسم به این ماه با برکت، ماهِ نصف جهان را حفظ کن
بدرقه ای به قَدر ایمان
عید فطر یعنی جشن بازگشت به خود ملکوتی و تولّد دوباره ی روح انسان
حجت الاسلام و المسلمین صافی اصفهانی درباره فلسفه ی عید فطر گفت: یکی از ویژگی های اعیاد اسلامی این است که این اعیاد در ارتباط با تحولات انسان ها و بازگشت آنان به خود ملکوتی و معنوی است برخلاف فرهنگ های دیگر که اعیاد و جشن های آنان غالباً با تحولات طبیعت مرتبط است و ارتباطی با انسان و مسؤولیت های او ندارد.
آتش به اختیار از خصوصیات ذاتی جنگ نرم است
رئیس دانشکده اهل بیت اصفهان گفت: آتش به اختیار از خصوصیات ذاتی جنگ نرم است، رهبر انقلاب این اصطلاح را به فرد نسبت ندادند بلکه خطاب هسته‌های عملی، فکری وجهادی در سرتاسر کشور گفتند.
::: انعکاس خبری: کنفرانس خبری آتش به اختیار فرهنگی؛ تبیین رویکردها، نمونه ها و افق ها

ادامه اخبار
_ _ _ _ _
دریافت فایل های آموزشی
  
  
راه نما

اگر قدر استقلال دانسته نشود
وارد یک دوران تلخ و دشوار می شویم 

رهبرانقلاب در دیدار اساتید دانشگاه‌ها: حرف عمده‌ی من امروز توجه به مسئولیت معلمی و استادی است؛ شما در روح و دل و فکر جوان اثرگذارید و او را وادار به فکر و حرکت می‌کنید. اگر استاد احساس مسئولیت داشته باشد، مثبت‌اندیش و امیدوار باشد، عزم و نیت قاطع برای اقدام برای کشور داشته باشد، این اثر می‌گذارد؛ اساتید ما باید نقش خود را در ایجاد بالندگی در دانشگاه از یک‌سو و حراست از ارزش‌های انقلاب و اسلام از سوی دیگر پیدا کنند و تعریف کنند./ در آستانه روزقدس هستیم؛ روزقدس بسیارمهم است؛ صرفاً این نیست که ما از یک ملت مظلومی که ازخانه خود رانده شده داریم دفاع میکنیم؛ ما درواقع داریم با یک نظام سیاسی ظالمانه مبارزه میکنیم. امروز دفاع از فلسطین دفاع از حقیقت است؛ مسئله ای بسیار گسترده تر از فلسطین؛ روز قدس را باید بزرگ دانست. راهپیمایی روز قدس خیلی مهم است./ تبیین، یکی از کارهای اساتید است؛ سند2030باید تبیین شود. این جزوی ازیک سندبالادستی سازمان ملل است؛ سندتوسعه پایدار؛دستهایی پشت سازمان ملل دارندبرای همه چیز ملل دنیا منظومه فکری تنظیم میکنند. این غلط و معیوب است؛ اینها چه حقی دارند که درباره سنت کشورها اظهارنظر کنند؛ همه اش هم «باید» است. اینکه میگویند الزام آور نیست، سطحی نگری است؛ هرکدام که تحقق نیابد، امتیازهایی ازکشور سلب میشود.

برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.

حدیث روز
:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
کوچک نمایی
بزرگ نمایی
بستن
برگشت به عقب
پاسخگویی آنلاین
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما