بخش هاتبلیغ

ویژه...
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

خطای ذهنی در پاسخگویی و قضاوت مخاطب
حجت الاسلام و المسلمین مخدوم تفکر دوقطبی، تعمیم مبالغه‌آمیز، فاجعه سازی، ‏بزرگ و کوچک ‌نمایی را از عوامل خطا در ‏پاسخگویی ‏دانست و گفت: ارزیابی سیاه و سفید اتفاقات بر اساس معیارهای دلخواه هم از دیگر اشتباهات در قضاوت ‏مخاطب است.‏
فراخوان مقاله با موضوع «خانواده و ضعف سواد در مصرف فضای ‏مجازی»
پژوهشکده الهیات و خانواده دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان از طلاب و اندیشمندان برای نگارش و ارسال مقاله با موضوع «خانواده و ضعف سواد در مصرف فضای ‏مجازی(عوامل و زمینه‌ها و پیامدهای اخلاقی و راهکارها)» برای درج در ویژه نامه فضای مجازی فصلنامه اخلاق دعوت می کند.
سپاه، نورچشم ملت و پشتوانه نظام
یادداشتی از حجت السلام و المسلمین محمد قطبی رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
فرصت های شغلی و موارد استفاده از مبلغان مسلط به زبان های بین المللی
حبیب اللهی اشتغال در مراکز اعزام مبلغ به خارج از کشور، تبلیغ توریسم، فعالیت در فضای مجازی و همکاری با انتشارات فعال در زمینه ترجمه متون اسلامی را از جمله موارد به کارگیری طلاب توانمند در عرصه بین الملل و مبلغان زباندان ‏معرفی کرد.
عاشورا منادی حاکمیت انسانیت خداباورانه است
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با بیان اینکه پیام عاشورا حاکمیت انسانیت خداباورانه در جامعه بود، گفت: در انسانیت خداباورانه تمام مفاهیم و آموزه‌های اخلاقی وجود دارد و اگر به سمت آن حرکت کنیم، بر بسیاری از مشکلات و چالش‌های موجود در جامعه فائق می‌آییم.

ادامه اخبار
_ _ _ _ _
دریافت فایل های آموزشی
  
  
راه نما


چند اقدام لازم که مسئولان در آستانه خیمه‌شب بازی جدید دولت آمریکا باید انجام دهند؛
مخاطب اول

سیاست ما در مقابل دولت مستکبر آمریکا هیچ تغییری نخواهد کرد. همان‌طور که بارها تکرار کردیم، ما با آمریکا در مورد مسائل گوناگون جهانی و منطقه‌ای مذاکره‌ای نداریم./ آن عکس‌العملی که آنها دارند نشان می‌دهند، نشانه‌ی ضعف است، نشانه‌ی عقب‌ماندگی آنها است، و نشانه‌ی عصبانیت ناشی از شکست‌خوردگی آنها است. بینی‌شان به خاک مالیده شده./ وقتی طرف مقابل با وقاحت می‌آید می‌ایستد و یک چیزی را می‌گوید، ما هرچه در این زمینه کوتاه بیاییم، حمل بر ضعف خواهد شد؛ حمل بر این خواهد شد که ما ناچاریم، ناگزیریم؛ احساس ناچاری در ما، دشمن را تشجیع می‌کند به اینکه بر فشارهای ناحقّ خودش بیفزاید.

برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.

پرسش و پاسخ
:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
کوچک نمایی
بزرگ نمایی
بستن
برگشت به عقب
پاسخگویی آنلاین
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما