فهرست
تبلیغات
دریافت فایل


...
_
گزارش تصویری برنامه های برگزار شده

افتتاحیه نخستین محفل هفتگی شعر قرآنی کودک و نوجوان کشور
اولین نشست سواد رسانه در دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان برگزار شد
همایش یک روزه علمی کاربردی ویژه مبلغین دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

بيشتر
راه نما
1- کار تبلیغ، کار بسیار بزرگ، حساس و موثری است. امروز برکات تبلیغ های گذشته را مشاهده می کنیم و فردا برکات تبلیغ امروز شما را ان شاالله جامعه مشاهده خواهد کرد.
2- تأثیرات تبلیغ، دفعی و آنی نیست، طولانی مدت است. مبلغ دین اگر ظواهری را مشاهده می کند که به گمان او ظواهر غیر دینی است، مأیوس نشود.
3- تبلیغ انواع واقسامی پیدا می کند و در هر شرایطی نحوه رساندن به گونه ای است. آن چیزی که ابزار و نحو رساندن را تشخیص می دهد چیست؟ آن ابتکار و ذوق و سلیقه و فهم و سرعت انتقال شماست.
4- یکی ازابزار های مهم تبلیغ استفاده ازهنر است زیرا تبلیغ فقط به منبری بودن خلاصه نمی شودمبلغ یعنی گوینده،نویسنده وهنرمند.
5- منبر رفتن و سخن گفتن در امر دین، جزء شریف ترین کارهاست و باید و شاید که شریف ترین انسانها و عالم ترین و آگاه ترین آنها به مسائل اسلامی و عامل ترین آنها به احکام شرعی، در این راه قدم بردارند و آن را برای خود، افتخاری بدانند.
6- مبلغ دین، می بایست ارشاد جامعه را تکلیف خود بداند؛ آن را وظیفه ی الهی بشمارد؛ مشقات راه را با جان و دل پذیرا باشد؛ از کمبود امکانات نهراسد؛ با تمامی توان، در راه ادای مسؤولیت برآید.
7- در جمهوری اسلامی، هر جا که قرار گرفته اید، همان جا را مرکز دنیا بدانید و آگاه باشید که همه کار ها به شما متوجه است. ما مسئولیّت شرعى داریم، مسئولیّت قانونى داریم در قبال فرهنگ کشور و فرهنگ عمومى کشور.
8- ما میتوانیم تمدّن نوین اسلامى را برپا کنیم و دنیایى بسازیم که سرشار باشد از معنویّت و با کمک معنویّت و هدایت معنویّت راه برود؛ این کارها را میتوانیم انجام بدهیم.
9- فرصت تبلیغی موجود، آزمایش الهی برای روحانیت می نماید. لیاقت و کفایت ایشان، در این برهه ی تاریخی رقم می خورد. نسل آینده، به این صفحه ی تاریخ می نگرند و درباره ی طلاییترین فرصت حوزه و روحانیت، قضاوت می کند.
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما