_ _ _ _ _
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

رویداد ایده پردازی الگوی آشتی و مصالحه
خانه فناوی های فرهنگی اصفهان وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، کاریزمن4 را با موضوع ایده پردازی الگوی آشتی و مصالحه با گستره ملی ویژه فعالان فرهنگی، طلاب و دانشجویان سراسر کشور برگزار می کند.
نشست تخصصی انتخاب اصلح یا صالحِ مقبول از منظر فقهی
دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با همکاری مدرسه علمیه صدر بازار نشست تخصصی «انتخاب اصلح یا صالحِ مقبول از منظر فقهی» را برگزار می کنند.
ثبت نام سومین دوره کارشناسی زبان انگلیسی گرایش مطالعات اسلامی
سومین دوره کارشناسی زبان انگلیسی گرایش مطالعات اسلامی دانشگاه باقرالعلوم(ع) از سوی مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان برای سال تحصیلی 1401-1400 برگزار می شود.
موجودیّت نظام سلطه به واسطه انقلاب اسلامی به خطر افتاده است
سردار فدا با بیان اینکه آمریکایی‌ها شاخص‌های ابرقدرتی خود را از دست داده و موجودیّت خود را به واسطه انقلاب اسلامی در خطر می‌بینند، گفت: هم اکنون جبهه مقاومت به عنوان یک شعار محوری میان مسلمانان رشد یافته و تقویت جبهه انقلاب، گفتمان ولایت و مقاومت به عنوان شعار برتر مسلمان شناخته شده است.
طراحی الگوی نظام سازی رسالت حوزه علمیه است
حجت الاسلام ملک زاده ضمن تشریح سیر نظام سازی از عرصه علمی تا عملی، گفت: رسالت حوزه علمیه طراحی الگوی نظام سازی است و تحقق نظام بدون حاکمیت ممکن نیست.
تبلیغ مجازی در رمضان ۱۴۰۰
حجت الاسلام و المسلمین اهتمام گفت: به دلیل گسترش ویروس کرونا فعالیت تبلیغی حضوری در کلیه مناطق ممنوع است اما تبلیغ دین تعطیل نخواهد شد و مجازی خواهد بود.
فضای مجازی مدیریت نشود آینده را خواهیم باخت
حجت الاسلام قطبی با اشاره به نقش فضای مجازی در ارتباطات انسان‌ها، گفت: اگر فضای مجازی را مدیریت نکنیم با یک تهدید جدی از سوی ابزارهای ارتباطی مواجه خواهیم شد.

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
    
   
   
  
  
  
  
 
راه نما

اگر ملتی از اخم قدرتهای استکباری جانخورد آنها را به عقب نشینی وادار می کند
قدرتهای استکباری بیش از آنچه در واقع توانایی و اقتدار داشته باشند، با تشر و اخم و ابراز قدرت، کار خود را پیش میبرند. اگر ملتی از این تشر نترسید و از این اخم جا نخورد و به قدرت خود اعتماد کرد و با شجاعت، قدم در میدان حق و عدالت گذاشت، ابرقدرتها را به عقب‌نشینی وادار میکند و شکست میدهد./ سیاست آمریکای ظالم در این منطقه این است که جنگهای خانگی باشد، برادران به جان هم بیفتند، تروریسم توسعه پیدا کند و یک قدرت اسلامی در منطقه سر بلند نکند. میدانند که پیام اسلام، دفاع از مظلومین و محرومان است و سیاست استکبار، ایجاد محرومیت و مظلومیت برای ملتها است. در مقابل این سیاست، نظام جمهوری اسلامی با قدرت تمام ایستاده است./ من به شما کاملاً امیدوارم. من به همه آنچه که درباره جوانان مؤمن گفته شد باور دارم/ مراقب باشید وسوسه دشمن در فضای عمومی زندگی تأثیر نگذارد، نفوذ دشمن نتواند در صفوف یکپارچه جوانان مؤمن اختلال ایجاد کند. امروز در فضای مجازی و در بقیه زمینه‌ها دشمن به‌شدت فعال است. تلاش مأیوسانه میکند اما شما باید بایستید، از خودتان آمادگی و اقتدار نشان بدهید و ابتکار خود را به کار ببندید. خدای متعال به شما کمک خواهد کرد.
برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.
پاسخگویی پیشگام

:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما