بخش هاثبت نام هاویژه...

 
_ _ _ _ _
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

غایت امنیت، الهی شدن جامعه اسلامی است
مدیر گروه فرهنگی تبلیغی فتوح اندیشه دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان: غایت امنیت ملی دولت اسلامی، از یک منظر حفظ نظام است و از منظری کلان‌تر، تولید و تأمین امنیت قرب به خدا، الهی‌شدن جامعه اسلامی و شکوفایی استعدادهای انسان در این مسیر می‌باشد که غایت دین و شریعت نیز هست.
سمینار علمی «فقه امنیت»
در ادامه سلسله سمینارهای علمی فقه مضاف، دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان درآمدی بر «فقه امنیت» را با همکاری گروه فرهنگی تبلیغی فتوح اندیشه برگزار می کند.
کرسی آزاد اندیشی ولایت فقیه؛ مشروعیت و مقبولیت
در آستانه چهلمین دهه فجر انقلاب اسلامی ایران با حضور آیت الله مهدوی عضو محترم مجلس خبرگان رهبری، امام جمعه موقت اصفهان و استاد درس خارج فقه و اصول، کرسی آزاد اندیشی ولایت فقیه؛ مشروعیت و مقبولیت برگزار می شود.
کارگاه آموزشی «جنگ نرم علیه کودکان»
رییس اداره آموزش های کاربردی مبلغان گفت: کارگاه آموزشی «جنگ نرم علیه کودکان» از سلسله کارگاه های آموزشی مهارت افزایی گزینش گری کالای فرهنگی است که در دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان برگزار می شود.
راه های پیشگیری از انحرافات جنسی نوجوانان
کارشناس نمایندگی مرکز ملّی پاسخگویی به سؤالات دینی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: اگر والدین بتوانند تغییرات خلقی فرزند نوجوان را تعدیل کنند و انرژی های روانی او را مدیریت نمایند، بسیاری از خطرات جنسی را رفع کرده اند، چه بسا از دل افسردگی، وسواس فکری و سایر اختلالات روانی، انحرافات جنسی در می آید.
جشنواره بچه های انقلاب
مدیر گروه فرهنگی تبلیغی سفیران سرزمین آفتاب دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: جشنواره بچه های انقلاب با هدف تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی و ارائه کارنامه چهل ساله نظام اسلامی به دانش آموزان با استفاده از قالب های نوین تبلیغی برگزار می شود.

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
   
   
   
   
   
  
  
  
  
  
 
راه نما
مقام معظم رهبری: زندگى فاطمه زهرا سلام اللَّه علیها از همه ابعاد، زندگى‌اى همراه با کار و تلاش و تکامل و تعالى روحى یک انسان است. شوهر جوان او دائماً در جبهه و میدانهاى جنگ است؛ اما در عین مشکلات محیط و زندگى، فاطمه زهرا سلام‌اللَّه علیها، مثل کانونى براى مراجعات مردم و مسلمانان است. او دخترِ کارگشاى پیغمبر است و در این شرایط، زندگى را با کمال سرافرازى به پیش مى‌برد: فرزندانى تربیت مى‌کند مثل حسن و حسین و زینب؛ شوهرى را نگهدارى مى‌کند مثل على و رضایت پدرى را جلب مى‌کند مثل پیغمبر! راه فتوحات و غنایم که باز مى‌شود، دختر پیغمبر ذرّه‌اى از لذّتهاى دنیا و تشریفات و تجمّلات و چیزهایى را که دل دختران جوان و زنها متوجّه آنهاست، به خود راه نمى‌دهد. عبادت فاطمه زهرا، سلام اللَّه علیها، یک عبادت نمونه است.
بیانات در دیدار جمعی از زنان
25/9/1371
پرسش و پاسخ
:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
کوچک نمایی
بزرگ نمایی
بستن
برگشت به عقب
پاسخگویی آنلاین
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما