_ _ _ _ _


اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

کتاب «راهکارهای رهایی از دروغگویی، دورویی و پیمان شکنی در خانواده» منتشر شد
رئیس اداره نشر دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: کتاب «راهکارهای رهایی از دروغگویی، دورویی و پیمان شکنی در خانواده» توسط این انتشارات منتشر و در دسترس عموم علاقه مندان قرار گرفته است.
جاری شدن روح قرآن در زندگی نیازمند عرضه درست معارف است
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با تأکید بر ضرورت وجود مراجع قرآنی در جامعه که شناخت دقیقی از نیازهای اقشار مختلف داشته باشند، گفت: امروز اگر فاصله‌ای میان مردم و قرآن وجود دارد، به‌دلیل عرضه ناصحیح معارف قرآن و اهل بیت(ع) است و جاری شدن روح قرآن در زندگی نیازمند عرضه درست معارف است.
بازدید معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان از منطقه تبلیغی اردستان
معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان به همراه رؤسای ادارات این معاونت با حضور در منطقه تبلیغی اردستان از نزدیک با مبلغان اعزامی به این منطقه دیدار و گفت و گو کرد.
حضور دفتر تبليغات اسلامی در هفدهمین نمايشگاه قرآن و عترت اصفهان
رئیس حوزه ریاست و روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: این دفتر با جمعی از گروه‌های تبلیغ تخصصی، كارشناسان نمايندگی مركز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی و مربیان کودک و نوجوان در هفدهمین نمايشگاه قرآن و عترت اصفهان حضور يافته است.
پاسخگویی به سؤالات اعتقادی جوانان در گذر فرهنگی چهارباغ اصفهان
معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: کارشناسان یکی از گروه های تخصصی تبلیغی این دفتر در تمام ایام ماه مبارک رمضان با حضور در گذر فرهنگی چهارباغ اصفهان، پاسخگوی سؤالات رهگذران هستند.
جستاری در کتابشناسی ماه مبارک رمضان
در خصوص ماه مبارک رمضان، نیازمند نگارش آثاری هستیم که از منظر درون‌دینی و برون‌دینی، زوایای مختلف این ماه را مورد بررسی قرار دهد و علاوه بر این، ناظر به شبهات روز در خصوص ماه مبارک و پاسخگویی به آنها باشد.

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
    
   
   
  
  
  
  
 
راه نما

چرخ زندگی مردم با تولید می چرخد!
صاحبان نقدینگیها، سرمایه خود را به سمت تولید هدایت کنند تا کار بیفتد
رهبر انقلاب: امروز توطئه‌ی دشمن فشار اقتصادی به ملت ایران است، برای اینکه آن‌ها را ناامید کنند/ دولت و ملت باید تلاش کنند. توده‌‌ی مردم مسئله‌‌ی اسراف را مورد توجه قرار بدهند. صاحبان نقدینگی، آن را به‌سمت تولید هدایت بکنند. کسانی‌که تجارت با بیرون مرزها دارند، جنسی را که در داخل تولید می‌شود وارد نکنند/ کسانی که عادت کرده‌اند به سفرهای تفریحی خارجی بروند، این عادت را ترک کنند./  یک مسئله‌ی مهم، وحدت ملی مردم است. امروز متأسفانه درفضاهای مجازی، توهین و تهمت به یکدیگر ازسوی جمعی رایج شده است. این کار به فضای عمومی کشور ضربه میزند. بایستی اختلافات را بگذارند برای یک وقت دیگر/ ما خواهش میکنیم این حرف‌های تبلیغاتی دشمن را هم که جنگ روانی او برای تضعیف روحیه ملت است در مطبوعات و تریبون‌ها و رسانه‌ها تکرار نکنند/ آینده کشور به لطف الهی از امروز بارها بهتر خواهد بود.
برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.
پاسخگویی پیشگام

:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما