بخش هاویژهاطلاعیه
_ _ _ _ _ 
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

تعامل تبليغ و پژوهش، راهي براي يافتن موضوع و ارائه راهكار مسائل جامعه
رئیس اداره امور پژوهشی اداره کل پژوهش دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: وقتی به تعریف پژوهش می نگریم، مشاهده می کنیم که به جای رفتن به سمت محصول و خروجی به سراغ فرآیند رفته اند، اگر با این نگاه به پژوهش بنگریم می توانیم تعداد زیادی از مبلغین را به عنوان پژوهشگر معرفی نماییم.
لزوم امتداد هیأت‌های مذهبی و عزاداری‌ها در فضای مجازی
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت: هیأت‌های مذهبی باید امتداد و ارتباط رسانه‌ای در فضای مجازی داشته باشند و پیش‌بینی پخش زنده برنامه‌های محرم از طریق پیام‌رسان‌ها انجام گیرد.
طرح «هر مبلغ یک رسانه» در اصفهان اجرا می‌شود
رئیس اداره اعزام مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: طرح «هر مبلغ یک رسانه» که با هدف رفع محدودیت زمانی بهره بردن از رهنمودهای مبلغان در ماه مبارک رمضان اجرا شد در دیگر مناسبت‌ها از جمله ماه محرم نیز ادامه می‌یابد.
نشست‌های علمی به صورت مجازی بر بستر سامانه LMS ویژه طلاب برگزار می شود
خطیب از برگزاری نشست های علمی تخصصی با موضوعات مختلف ویژه طلاب خواهر و برادر به صورت مجازی و بر بستر سامانه LMS خبر داد.
مدرسه تابستانه کلام و عقاید
رییس اداره آموزش های کاربردی مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: مدرسه تابستانه کلام و عقاید به صورت مجازی و حضوری ویژه طلاب خواهر و برادر برگزار می شود.
مأموریت های فقهی حوزه در نظام سازی
رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: جامعه یک مجموعه پیچیده، متشابه و بلند دامنه است که اگر بخواهد همه این امور از متن دین استخراج، استنباط و اجرا شود، باید به یک رکن دیگری به عنوان خرده نظام های فقهی اجرایی توجه کرد.

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
    
   
   
  
  
  
  
 
راه نما
در مقابل دشمنی آمریکا ایستاده ایم
بارها آمریکا را به گوشه رینگ برده ایم

 
با خود جمهوری اسلامی که برخاسته‌ی از انقلاب است، هر چه توانسته‌اند دشمنی کرده‌اند. البتّه ما هم از این طرف بیکار نبوده‌ایم؛ ما هم از این طرف هر کار توانسته‌ایم، در مقابل آمریکا کرده‌ایم، در موارد زیادی هم طرف را گوشه‌ی رینگ برده‌ایم؛ نتوانسته از خودش درست دفاع کند، این هم کاملاً واضح است، همه‌ی دنیا می‌بینند.
برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.
پاسخگویی پیشگام

:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما