_ _ _ _ _
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

نشست‌های تخصصی «فاطمیّات»
مدیرکل فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: نشست‌های تخصصی ایام فاطمیه با عنوان فاطمیّات ویژه طلاب خواهر و برادر برگزار خواهد شد.
کارگاه تخصصی یک روزه سواد بازی های دیجیتال
رییس اداره فضای مجازی، هنر و رسانه گفت: کارگاه تخصصی یک روزه سواد بازی های دیجیتال کنسولی، موبایلی و رایانه ای توسط سازمان فضای مجازی سراج مرکز اصفهان و با همکاری دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان برگزار می شود.
جهان آرا و ثریا را زنده می خواهیم
یادداشتی از حجت الاسلام و المسلمین محمد قطبی، رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
حضور 30 میلیونی مردم در تشییع شهدای مقاومت؛ یک رفراندوم بزرگ
معلمی با ذکر ناگفته هایی از شهادت سردار قاسم سلیمانی، به موضع رهبر انقلاب پس از دریافت خبر خطای انسانی پدافند و احتمال خرابکاری آمریکایی ها در سقوط هواپیما پرداخت و گفت: حضور 30 میلیونی مردم در تشییع شهدای مقاومت در چند شهر کشور یک رفراندوم بزرگ بود.
ششمین نشست تخصصی گروه‌های تبلیغی
رئیس اداره اعزام تخصصی تشکل‌های تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، یکی از اهداف برگزاری نشست¬های تخصصی گروه‌های تبلیغی را مهارت و دانش‌افزایی دانست و گفت: در هر برنامه از نمونه‌های موفق ملّی و استانی دعوت می‌شود تا خلاقیت و کارآفرینی خود را تشریح نمایند.
تجربه جالب نشر اخلاق اسلامی با خواندن قصه‌ برای کودکان
مبلغ و فعال فرهنگی گفت: هدف ما نشر معارف اهل‌بیت(علیهم السلام) و مکارم اخلاق است و باید بهترین راه را در موقعیت‌های مختلف برای رسیدن به این هدف انتخاب کنیم، حتی می‌توان از قصه و فیلم خوب خارجی هم به این منظور استفاده کرد.

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
    
   
   
  
  
  
  
 
راه نما
در مقابل دشمنی آمریکا ایستاده ایم
بارها آمریکا را به گوشه رینگ برده ایم

 
با خود جمهوری اسلامی که برخاسته‌ی از انقلاب است، هر چه توانسته‌اند دشمنی کرده‌اند. البتّه ما هم از این طرف بیکار نبوده‌ایم؛ ما هم از این طرف هر کار توانسته‌ایم، در مقابل آمریکا کرده‌ایم، در موارد زیادی هم طرف را گوشه‌ی رینگ برده‌ایم؛ نتوانسته از خودش درست دفاع کند، این هم کاملاً واضح است، همه‌ی دنیا می‌بینند.
برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.
پاسخگویی پیشگام

:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما