_ _ _ _ _
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

نهادینه‌ کردن آزادی بیان با رعایت اخلاق گفت‌وگو
یادداشتی از حجت الاسلام و المسلمین سید حسین مؤمنی، عضو شورای مرکزی کرسی های آزاداندیشی حوزه علمیه اصفهان و معاون تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان
ولایت فقیه محل تقاطع دو منطق اقتضای عقل و ولایت الهی/ لزوم مانور بزرگ رسانه ای بر روی موضع فداکارانه رهبر انقلاب
حجت الاسلام والمسلمین قطبی گفت: اصل ولایت فقیه صرفاً رضایت و اقتضای عقل نیست و یک مسیری است که دو منطق را در یک تقاطع به هم می رساند، یکی از این منطق ها رضایت و اقتضای عقل و دیگری ولایت الهی است و دو ضلع جمهوریت و اسلامیت در کنار یکدیگر در جمهوری اسلامی وجود دارند.
بلاکچین به مرور نقش آفرینی حکومت ها را کاهش می دهد
رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: نظام سلطه، با تمام توان از فضای مجازی برای تسلط بر دنیا استفاده می کند یعنی سلطه غرب بر دنیا با بهره کشی از فضای مجازی است.
کارگاه آموزشی چالش های فقه خانواده
دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با همکاری گروه تبلیغی زندگی به رنگ خدا، کارگاه آموزشی چالش های فقه خانواده را ویژه طلاب سطح سه و چهار مدارس علمیه برادران و خواهران برگزار می کند.
بررسی مسئله چند همسری از دیدگاه فقهی و قرآن کریم
کارشناس فقه مرکز ملّی پاسخگویی به سوالات دینی موضوع چند همسری را به عنوان یکی از شبهات رایج جامعه امروز از دیدگاه فقهی و قرآنی مورد بررسی قرار داده است.
دوره کوتاه مدت نقد جریان احمد الحسن بصری
رییس اداره آموزش های کابردی مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: دوره کوتاه مدت نقد جریان احمد الحسن بصری ویژه مبلغان این دفتر برگزار می شود.

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
    
   
   
  
  
  
  
 
راه نما
در مقابل دشمنی آمریکا ایستاده ایم
بارها آمریکا را به گوشه رینگ برده ایم

 
با خود جمهوری اسلامی که برخاسته‌ی از انقلاب است، هر چه توانسته‌اند دشمنی کرده‌اند. البتّه ما هم از این طرف بیکار نبوده‌ایم؛ ما هم از این طرف هر کار توانسته‌ایم، در مقابل آمریکا کرده‌ایم، در موارد زیادی هم طرف را گوشه‌ی رینگ برده‌ایم؛ نتوانسته از خودش درست دفاع کند، این هم کاملاً واضح است، همه‌ی دنیا می‌بینند.
برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.
پاسخگویی پیشگام

:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
کوچک نمایی
بزرگ نمایی
بستن
برگشت به عقب
پاسخگویی آنلاین
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما