بخش ها







ثبت نام ها













ویژه...






_ _ _ _ _
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

کارگاه آشنایی کاربردی با منابع روایی و رجالی اهل سنت + تصویر
کارگاه آشنایی کاربردی با منابع روایی و رجالی اهل سنت از فعالیت های قطب تعمیق ایمان دینی و مبارزه با جریانها و فرق انحرافی، میز وهابیت با حضور استاد حجت الاسلام حسن سعادت پرور در نمایندگی مرکز ملّی پاسخگویی به سؤالات دینی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان برگزار شد.
چالش ها و فرصت ها برای مقاومت و پیشرفت
دومین همایش تخصصی سبک زندگی و مصرف فرهنگی؛ چالش ها و فرصت ها برای مقاومت و پیشرفت با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمدسعید مهدوی کنی رییس دانشگاه امام صادق علیه السلام و حجت الاسلام و المسلمین محمد قطبی رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان و به همت قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی در دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان برگزار می شود.
نگارپنداری آیات، راهبردی برای بازنمایی قرآن کریم
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: محضریت قرآن به عنوان یک رسانه و مدرسه محیطی باید در فضای ارتباطات شهری مورد توجه قرار بگیرد که تاکنون کارهای جدی و وسیع در این خصوص انجام نشده است.
خودباوری؛ راهکار مصون ماندن از تهدیدات بیرونی
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: خودباوری ملی به معنای تکیه بر توانایی‌های داخلی برای حرکت به سمت رشد و توسعه است و کشوری که قابلیت‌های درونی‌اش را باور داشته باشد، به بیرون از مرزهای خود نیازمند نیست و کمتر در معرض تهدید و آسیب قرار می‌گیرد.
گزارش تصویری: جلسه هم اندیشی مدرسه محیطی قرآنی با بهره گیری از خط فرمیک در سبک جدید

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
   
   
    
   
  
  
  
  
  
    
راه نما

چرخ زندگی مردم با تولید می چرخد!
صاحبان نقدینگیها، سرمایه خود را به سمت تولید هدایت کنند تا کار بیفتد
رهبر انقلاب، در خطبه‌های نماز عیدفطر: امروز توطئه‌ی دشمن فشار اقتصادی به ملت ایران است، برای اینکه آن‌ها را ناامید کنند/ دولت و ملت باید تلاش کنند. توده‌‌ی مردم مسئله‌‌ی اسراف را مورد توجه قرار بدهند. صاحبان نقدینگی، آن را به‌سمت تولید هدایت بکنند. کسانی‌که تجارت با بیرون مرزها دارند، جنسی را که در داخل تولید می‌شود وارد نکنند/ کسانی که عادت کرده‌اند به سفرهای تفریحی خارجی بروند، این عادت را ترک کنند./  یک مسئله‌ی مهم، وحدت ملی مردم است. امروز متأسفانه درفضاهای مجازی، توهین و تهمت به یکدیگر ازسوی جمعی رایج شده است. این کار به فضای عمومی کشور ضربه میزند. بایستی اختلافات را بگذارند برای یک وقت دیگر/ ما خواهش میکنیم این حرف‌های تبلیغاتی دشمن را هم که جنگ روانی او برای تضعیف روحیه ملت است در مطبوعات و تریبون‌ها و رسانه‌ها تکرار نکنند/ آینده کشور به لطف الهی از امروز بارها بهتر خواهد بود.
برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.
پرسش و پاسخ
:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط








کوچک نمایی
بزرگ نمایی
بستن
برگشت به عقب
پاسخگویی آنلاین
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما