_ _ _ _ _


اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

کتاب «هفتمین چهره ماندگار تبلیغی استان اصفهان» منتشر شد
دبیر هفتمین چهره ماندگار تبلیغی استان اصفهان گفت: در آستانه همایش تجلیل و نکوداشت از شخصیت اخلاقی و عرفانی حضرت آیت الله اسدالله جوادی به عنوان «هفتمین چهره ماندگار تبلیغی استان اصفهان» کتابی درباره زندگی و خاطرات ایشان منتشر و در دسترس عموم علاقه مندان قرار گرفته است.
13 بهمن؛ تجلیل از هفتمین چهره ماندگار تبلیغی استان اصفهان
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: همایش تجلیل و نکوداشت از شخصیت اخلاقی و عرفانی حضرت آیت الله اسدالله جوادی به عنوان «هفتمین چهره ماندگار تبلیغی استان اصفهان»، 13 بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد.
کنگره ملی شعر حضرت مادر و تأکید بر تحکیم خانواده
اصفهان دومین کنگره ملی شعر حضرت مادر در حالی پایان یافت که در آن به لزوم حفظ و تحکیم خانواده تأکید شد و قرار است اشعار برگزیده این دوره به‌صورت مجلدی منتشر شده و از یک یا دو شعر برتر نیز تولیدات رسانه‌ای مانند سرود و ترانه تهیه شود.
شعر موجب بقای معنا و کمالات انسانی می‌شود/ دلایل عقلانی الزام درونی حجاب با ذوق شاعرانه در جامعه تبیین شود
آیت‌الله سیدابوالحسن مهدوی با بیان اینکه یکی از اسباب بقای کمالات، اشعار زیبای موجود در طول تاریخ است، گفت: قرار گرفتن مطالب در قالب شعر موجب بقای معنا می‌شود و یکی از دلایل تجلیل زیاد ائمه(ع) از شعر، به همین موضوع برمی‌گردد.
لزوم استفاده از هنر برای تعمیق‌بخشی به مفاهیم دینی
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: دفتر تبلیغات اسلامی همواره کوشیده است که رابطه دین و هنر را به فعلیت برساند و کنگره ملی شعر حضرت مادر، از مصادیق بارز چنین رویکردی است، بی تردید تبلیغات دینی اگر با عنصر فاخر هنر همراه شود اثرگذارتر خواهد بود.
نخستین جشنواره تولیدات رسانه‌ای وصال برگزار می‌شود
اولین جشنواره فیلمنامه‌نویسی، داستانک و سناریونویسی وصال از سوی اداره فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان برگزار می‌شود.

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
    
   
   
  
  
  
  
 
راه نما

چرخ زندگی مردم با تولید می چرخد!
صاحبان نقدینگیها، سرمایه خود را به سمت تولید هدایت کنند تا کار بیفتد
رهبر انقلاب: امروز توطئه‌ی دشمن فشار اقتصادی به ملت ایران است، برای اینکه آن‌ها را ناامید کنند/ دولت و ملت باید تلاش کنند. توده‌‌ی مردم مسئله‌‌ی اسراف را مورد توجه قرار بدهند. صاحبان نقدینگی، آن را به‌سمت تولید هدایت بکنند. کسانی‌که تجارت با بیرون مرزها دارند، جنسی را که در داخل تولید می‌شود وارد نکنند/ کسانی که عادت کرده‌اند به سفرهای تفریحی خارجی بروند، این عادت را ترک کنند./  یک مسئله‌ی مهم، وحدت ملی مردم است. امروز متأسفانه درفضاهای مجازی، توهین و تهمت به یکدیگر ازسوی جمعی رایج شده است. این کار به فضای عمومی کشور ضربه میزند. بایستی اختلافات را بگذارند برای یک وقت دیگر/ ما خواهش میکنیم این حرف‌های تبلیغاتی دشمن را هم که جنگ روانی او برای تضعیف روحیه ملت است در مطبوعات و تریبون‌ها و رسانه‌ها تکرار نکنند/ آینده کشور به لطف الهی از امروز بارها بهتر خواهد بود.
برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.
پاسخگویی پیشگام

:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما