منو
اخبار مؤسسه

آیت الله سید یوسف طباطبایی نژا، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان
1400/5/9 شنبه آیین تکریم و معارفه رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان تربیت مبلغان مسلط به زبان های خارجی از ضروریات عرصه تبلیغ است نماینده ولی فقیه در استان اصفهان با اشاره به مسیر رو به رشد دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، گفت: امروز یکی از ضرورت های عرصه تبلیغ تربیت طلاب مسلط به زبان‌های خارجی است.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلمی اصفهان به نقل از پایگاه اینترنتی نماینده ولی فقیه در استان، آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد در آیین تکریم و معارفه رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، با اشاره به روایتی از امام محمدباقر(علیه السلام) گفت: کسی که یک نفر را هدایت کند تا زمانی که او عمل صالح انجام دهد یا دیگران را هدایت کند از حسنه و خیر این هدایتگری بهره خواهد برد.

وی در ادامه بر ضرورت پرهیز از ریاکاری در اعمال تأکید کرد و اظهار داشت: ریا آفت بسیار ظریفی است که باید به شدت مراقب باشیم به آن مبتلا نشویم و در همه امور نیت خالص داشته باشیم.

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان با اشاره به زحمات همه مسؤولان ادوار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، تصریح کرد: در همه ادوار و این سال ها همچنان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان رو به رشد بوده است و مدیران این مجموعه افرادی توانمند و اثرگذار بوده‌اند، این رویه در دفتر تبلیغات اسلامی قم نیز وجود داشته است و امیدوار به استمرار این روند هستیم؛ آقای قطبی انسانی متین، باسواد، بافضل و مخلص هست که اقدامات خوبی در دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان داشت و امیدوار هستیم آقای احمدیان هم این مسیر را به خوبی و بهتر از قبل پیش ببرند.

آیت الله طباطبایی نژاد با اشاره به ظرفیت ها و ویژگی‌های دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، تصریح کرد: آموزش زبان های خارجی به مبلغان در دفتر تبلیغات اسلامی یکی از دستاوردهای این مجموعه است که بسیار مفید و اثرگذار بوده است و باید این موضوع را با قوت ادامه داد.

وی تربیت منبری‌های زبان‌دان و مبلغان مسلط به زبان‌های مختلف را موضوعی بسیار ضروری و مهم توصیف کرد و گفت: اختصاص مدارس و حوزه‌های خاص تربیت مبلغان زبان دان و مسلط به زبان‌های خارجی از مسائل مهم و ضروری است که باید به آن توجه بشود و در این زمینه جامعه المصطفی(صلی الله علیه و آله) العالمیه بستر و ظرفیت بسیار خوبی دارد.

امام جمعه اصفهان بیان کرد: معتقد هستم که دفتر تبلیغات و سازمان تبلیغات نیز باید از لحاظ کاری از یکدیگر جداسازی شوند و دفتر تبلیغات اسلامی تنها به عنوان سازنده مبلغ شناخته شود و این نکته بسیار مهمی به شمار می‌رود. مبلغ بودن به عنوان فنی ارزشمند به شمار می‌‌رود و لازم است که افرادی آشنا با نهج‌البلاغه و قرآن تربیت کنیم، بنابراین اگر دفتر تبلیغات وقت خود را برای تربیت افراد مبلغ صرف کنند کار ارزشمندی را انجام داده است.

در  این مراسم از حجت الاسلام و المسلمین محمد قطبی قدردانی و حکم‌ مسولیت حجت الاسلام و المسلمین عبدالرسول احمدیان به وی اعطا شد.


 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر


تعداد بازديد اين صفحه: 3212
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما