منو
اخبار مؤسسه

جشنواره علامه حلی(ره)
1400/4/6 يكشنبه با حضور رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان برگزار شد؛ تجلیل از برگزیدگان جشنواره علامه حلی(ره) مؤسسه آموزش عالی حوزوی مجتهده امین(ره) از چهار نفر از طلاب مؤسسه آموزش عالی حوزوی مجتهده امین(ره) وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان که در دوازدهمین جشنواره علامه حلی(ره) حایز رتبه شده بودند با حضور رییس دفتر تبلیغات اسلامی و اساتید راهنمای آنها تجلیل شدند.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، این مراسم که در سالن اجتماعات این مؤسسه و همزمان به صورت آنلاین  برگزار شد، از  خانم ها سیده مریم هاشمی و زهرا صادقی که حایز رتبه سوم کشوری در دوازدهمین جشنواره علامه حلی شده بودند با حضور اساتید راهنمای آنها حجت الاسلام دکتر حمزه علی بهرامی و حجت الاسلام دکتر عبدالرسول احمدیان و همچنین از خانم ها الهه مهدیان و سمیه فصیحی دارنده رتبه سوم و قابل تحسین دهمین جشنواره استانی علامه حلی(ره) با اهدای هدایایی تقدیر شد.

در ابتدای مراسم حجت الاسلام و المسلمین محمد قطبی، رئیس دفتر تبلیغات اصفهان با اشاره به اهمیت حضور طلاب در عرصه های مختلف علمی و اجتماعی اظهار داشت: امروز عرصه برای فعالیت طلاب فراهم است و طلاب با تلاش و کوشش باید توانایی های خود را در علوم اسلامی به بیرون از مرزهای حوزه و کشور ارائه دهند.

وی بر ضرورت معرفی دستاوردهای علمی تأکید ورزیده و گفت: باید دستاوردهای حوزه در مجامع علمی بروز و ظهور یابد.

در ادامه این مراسم حجت الاسلام و المسلمین عبدالرسول احمدیان، رئیس پژوهشکده الهیات و خانواده دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با بیان ویژگی های پژوهش موفق پرداخت و گفت: برای داشتن پژوهش موفق باید درجریان علم جدید قرار گرفت و میان پیشینه تحقیقات و نوآوری باید تعادل برقرار کرد و باید فضای پژوهش را برای طلاب علوم دینی گسترده تر کرد.

در قسمت دیگری از این مراسم حجت الاسلام و المسلمین حمزه علی بهرامی، عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان تصریح کرد: شرکت طلاب در عرصه پژوهش های ملی و بین المللی ضروری است و باید بسترهای مناسب این امر توسط نهادهای مسئول فراهم شود. همچنین ایشان بر لزوم همکاری مجامع حوزوی و دانشگاهی در عرصه پژوهش تأکید کردند.
 


 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر


تعداد بازديد اين صفحه: 820
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما