تبلیغات


 
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

جذب بیش از 60 مبلغ تخصصی در دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
1401/3/29 يكشنبه جذب بیش از 60 مبلغ تخصصی در دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان رئیس اداره اعزام تخصصی و تشکل های تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: با حضور مدیرکل تبلیغ تخصصی، پرونده بیش از 60 نفر از مبلغان شعبه اصفهان در کمیته جذب بررسی و برای آنها پرونده تبلیغ تخصصی تشکیل شد.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین کاردان پور اظهار داشت: معاونت فرهنگی تبلیغی این دفتر بر پایه توانمندی علمی و مهارتی و در راستای تحقق مسئله محوری در رشته های مختلف نسبت به شناسایی و جذب مبلغان تخصصی از بین واجدین شرایط اقدام نموده است.

وی افزود: با حضور کمیته جذب تبلیغ تخصصی در اصفهان از 64 نفر از مبلغان خواهر و برادری که درخواست خود را ثبت کرده بودند آزمون و مصاحبه انجام شد.

رئیس اداره اعزام تخصصی و تشکل های تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان افزود: از این تعداد، 14 نفر از مبلغان کودک و نوجوان شعبه اصفهان بودندکه دوره های آموزشی مورد نیاز را گذرانده ولی دارای مدرک مربی نبودند که از آنها نیز آزمون مصاحبه و اجرای برنامه انجام شد.

وی گفت: برای کمیته جذب تبلیغ تخصصی به منظور تفاهم و تعاملات بیشتر، بازدید از مراکز فرهنگی و آموزشی  تربیت محور و تحول خواه برنامه ریزی شده بود که بازدید از مؤسسه و شرکت دانش بنیان آکوگیم، مؤسسه مهر تابان مهدوی و نمایشگاه والشمس بنیاد مهدویت و آینده پژوهشی از جمله آنها بود.

حجت الاسلام و المسلمین کاردان پور با بیان این که به منظور تخصص محور شدن تبلیغ سعی داریم تا پایان سال چند کمیته جذب تبلیغ تخصصی برگزار نماییم، گفت: مستندات علمی و مهارتی هر مبلغ بررسی و امتیاز دهی می شود و با تعیین تخصص اطلاعات آنها ثبت و در ادامه با شکل گیری بانک اطلاعاتی از مبلغان تخصصی، امکان بهره گیری بهتر از این ظرفیت وجود خواهد داشت.

وی در پایان گفت: اطلاعات مبلغانی که پذیرش تبلیغ تخصصی آنها نهایی می شود در سامانه رشد به نشانی اینترنتی roshd.balagh.ir  قرار داده می شود و همه مبلغان علاقه مند می توانند با مراجعه بخش «سامانه تبلیغ تخصصی» پایگاه اینترنتی بلاغ به نشانی www.balagh.ir اقدام به درخواست تشکیل پرونده تخصصی نمایند.


مشاهده در خبرگزاری رسا
مشاهده در خبرگزاری موج
مشاهده در پایگاه خبری ندای اصفهان
 


 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر

ادامه اخبار


تعداد بازديد اين صفحه: 127
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما