تبلیغات


 
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

حجت الاسلام و المسلمین محمد علیجانی، رییس نمایندگی مرکز ملّی پاسخگویی به سؤالات دینی
حجت الاسلام و المسلمین محمد علیجانی، رییس نمایندگی مرکز ملّی پاسخگویی به سؤالات دینی
1398/10/23 دوشنبه ویژه کارشناسان نمایندگی مرکز ملّی پاسخگویی به سؤالات دینی در اصفهان در حال برگزاری است؛ دوره های آموزشی ناظر به سوالات پربسامد و میدانی رییس نمایندگی مرکز ملّی پاسخگویی به سؤالات دینی در اصفهان گفت: با توجه به هدف های از پیش تعیین شده، برنامه های آموزشی نمایندگی مرکز ملّی پاسخگویی به سؤالات دینی در اصفهان مبتنی بر آمار و رصد سوالات پرسشگران، ویژه کارشناسان بخش های تلفنی، مکتوب و فضای مجازی این مرکز از سال گذشته تا به امروز برگزار شده است.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین محمد علیجانی در گفت و گویی با اعلام این خبر اظهار داشت: سال گذشته سه کارگاه تخصصی با عناوین شیوه های پژوهشی آخرالزمانی در دو جلسه و مؤلفه های شناخت امام زمان عجل الله تعالی فرجه در احادیث و روایات با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر شهبازیان برگزار شد.

وی تصریح کرد: در سال 1398 با توجه به فراوانی پرسش های  پربسامد و استفاده  از ظرفیت های موجود در دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با همکاری اداره آموزش های کاربردی مبلغان، سلسله کارگاه های تخصصی «بایسته های پاسخگویی به عرفان های نوظهور» در حال برگزاری است.

رییس نمایندگی مرکز ملّی پاسخگویی به سؤالات دینی در اصفهان در بخش دیگری از صحبت های خود اذعان داشت: اولین کارگاه از سلسله کارگاه های تخصصی «بایسته های پاسخگویی به عرفان های نوظهور» با عنوان «انرژی درمانی و جریان های فرا روانشناختی» با حضور حجت الاسلام و المسلمین حسین عرب برگزار شد.

وی در پایان گفت: کارگاه های «جاذبه های معنویت و شیو های مواجهه با عرفان های نوظهور» و «تحلیل و بررسی عرفان حلقه» به زودی برای کارشناسان این مرکز برگزار خواهد شد.

مشاهده در خبرگزاری حوزه

  
 
امتیاز دهی
 
 

ادامه اخبار


تعداد بازديد اين صفحه: 214
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما