منو
تبليغات 


اخبار و اطلاعیه های مؤسسه

حجت الاسلام والمسلمین محمد جواد شفیعیان
1400/10/1 چهارشنبه برای اوّلین بار در اصفهان؛ ثبت نام سطح4 رشته تخصصی مشاوره اسلامی با گرایش ازدواج و خانواده رئیس مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: ثبت نام سطح4 تخصصی مشاوره اسلامی با گرایش ازدواج و خانواده ویژه برادارن طلبه برای اوّلین بار در اصفهان و در این مؤسسه آغاز شده است.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین محمدجواد شفیعیان با اشاره به مشکلات عدیده‌ای که در حوزه خانواده طی سال‌های اخیر جامعه ایران را فرا گرفته است هدف از برگزاری رشته مشاوره اسلامی را شناخت مبانی و مسائل مشاوره بر مبنای آموزه‌های قرآن و روایات دانست و اظهار داشت: در این رشته و به ویژه در مقطع سطح ۴، مهارت‌های طلاب در زمینه برخورد با مسائل و مشکلات روانشناختی ارتقاء یافته و می‌آموزند که براساس مبانی اسلامی چگونه پاسخگوی پرسش‌ها و شبهات و حل مشکلات و نیازهای روانی جامعه دینی باشند.

وی با تأکید بر این که این مؤسسه تاکنون 8 دوره سطح ۳ مشاوره اسلامی برگزار کرده است، ادامه داد: این مؤسسه برای سال تحصیلی ۱۴۰۱ -۱۴۰۰ از طلاب واجد شرایطی که دارای سطح ۳ مشاوره اسلامی مراکز تخصصی حوزوی باشند با شرط قبولی در آزمون و مصاحبه در دوره‌ سطح ۴ همین رشته پذیرش خواهند شد.

وی با بیان این که دوره برای اشخاصی که پذیرفته می شوند کاملاً رایگان خواهد بود و در اولویت اعزام های تخصصی دفتر تبلیغات اسلامی قرار خواهند گرفت، افزود: زمان بندی کلاسهای آموزشی با در نظر گرفتن عدم تداخل با ساعات درسی حوزه برنامه ریزی شده است.

وی در پایان تصریح کرد: عموم علاقه مندان واجد شرایط می توانند تا 25 دی ماه سال جاری از طریق نشانی dte.bz/aadd ثبت نام نمایند.


مشاهده در خبرگزاری حوزه
مشاهده در خبرگزاری ایکنا
مشاهده در پایگاه خبری ندای اصفهان 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر


تعداد بازديد اين صفحه: 804
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما