منو
تبليغات 


اخبار و اطلاعیه های مؤسسه

حجت الاسلام و المسلمین محمدجواد شفیعیان، رئیس مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره)
1400/8/12 چهارشنبه برگزاری دوره تمدن اندیشی از سوی مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) رئیس مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) گفت: با توجه به فرمایش رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، دوره تمدن اندیشی برای آشنایی طلبه ها با بحث «تمدن»، چیستی و لوازم تحقق آن در راستای تمدن سازی اسلامی برگزار شده است.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین محمدجواد شفیعیان، در غرفه این مؤسسه در «نمایشگاه دستاوردهای علمی واحدهای آموزشی تخصصی حوزه» در گفت و گویی اظهار داشت: این مؤسسه از زیرمجموعه های دفتر تبلیغات اصفهان است و ذیل میزهای تخصصی قطب های فکری فرهنگی چهارگانه این دفتر در حال فعالیت می باشد.

وی افزود: دوره های آموزشی مختلفی برای مبلغان و روحانیون در این مؤسسه ذیل گروه های قرآن و حدیث، اخلاق و تربیت، فقه و اصول، فلسفه و کلام و تبلیغ و زبان های خارجی برگزار می شود از جمله سطح ۳ و سطح ۴ گرایش مشاوره اسلامی، شیعه شناسی، تبلیغ و علوم عقلی.

رئیس مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) حضور طلاب در عرصه بین الملل را ضروری دانست و گفت: در کنار آموزش های رسمی، در سال های گذشته آموزش های غیررسمی ۶ زبان زنده دنیا، عربی، انگلیسی، اسپانیایی، چینی، فرانسوی و آلمانی ویژه طلاب برقرار بوده است.

وی تصریح کرد: هر سال در ماه مبارک رمضان ویژه طلاب و مبلغان، دوره های کوتاه مدت قرآن و تربیت در این مؤسسه برگزار می شود.

حجت السلام و المسلمین شفیعیان گفت: با توجه به فرمایش رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، دوره تمدن اندیشی برای آشنایی طلبه ها با بحث «تمدن»، چیستی و لوازم تحقق آن در راستای تمدن سازی اسلامی برگزار شده است.

وی بیان داشت: یکی دیگر از کارویژه های انجام شده از سوی این مؤسسه، برگزاری سلسله سمینارهای فقه مضاف با هدف آشنایی طلاب با مسائل جدید فقهی است و طلاب این مؤسسه می توانند در کنار تحصیل دروس اصلی، در کارگاه های علمی مختلف شرکت نمایند.

رئیس مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) در پایان خاطرنشان کرد: هماهنگی های لازم با بخش های مختلف دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان از جمله معاونت فرهنگی تبلیغی، اداره فضای مجازی، هنر و رسانه، خانه فناوری های فرهنگی اصفهان و نمایندگی مرکز ملّی پاسخگویی به سؤالات دینی در اصفهان انجام شده است تا از ظرفیت فارغ التحصیلان این مؤسسه بهره کافی برده شود.


مشاهده در خبرگزاری حوزه

 

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر


تعداد بازديد اين صفحه: 405
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما