منو
تبليغات 


اخبار و اطلاعیه های مؤسسه

حجت الاسلام والمسلمین محمد جواد شفیعیان
1400/7/1 پنجشنبه رییس جدید مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی عنوان کرد؛ استفاده از ظرفیت‌های دفتر تبلیغات اصفهان برای تبدیل تهدیدها به فرصت حجت الاسلام و المسلمین شفیعیان با اشاره به ظرفیت‌های دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: ظرفیت های دفتر تبلیغات اصفهان امکان تبدیل تهدیدها به فرصت را فراهم کرده است.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، حجت الاسلام  والمسلمین محمدجواد شفیعیان، رئیس جدید مؤسسه آموزش عالی حوزی علامه مجلسی(ره) اصفهان، در آیین تکریم و معارفه رئیس این مؤسسه و برخی رؤسای ادارات دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: آموزش در دانشگاه و حوزه علمیه با چالش‌ها و شرایط جدیدی مواجه است، از ضعف بینش و نگرش طلاب و دانشجویان نسبت به علم و آموزش تا ضعف در تحقیق و پژوهش و چالش‌های امروز مانند شرایط کرونا و برخط شدن کلاس‌ها، هرکدام روی آموزش و برنامه های آموزشی اثرگذار بوده است.

وی در ادامه افزود: چالش های موجود این نگرانی را ایجاد کرده که در مواجهه با آنها باید چگونه برخورد کرد، برخی چالش‌ها را به عنوان ضعف و تهدید می‌دانند و برخی شرایط پیش آمده را فرصتی در عرصه آموزش می‌دانند.

رییس مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) اظهار داشت: به فضل خداوند متعال دفتر تبلیغات اسلامی، ظرفیت‌های بسیار خوبی دارد و تکیه و اعتماد به این ظرفیت‌ها از جمله غنای علمی و فکری و فرهنگی بخش‌های مختلف دفتر و افراد حاضر در این بخش‌ها و مراکز علمی مرتبط با دفتر، فرصت‌ها و ظرفیت‌های بسیار ارزنده‌ای را ایجاد کرده و امکان تبدیل تهدیدها به فرصت فراهم آمده است.

حجت الاسلام و المسلمین شفیعیان با اشاره به اهمیت استفاده عملی از پایان نامه‌های مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره)، خاطرنشان کرد: امیدوار هستیم که اهداف عالی که برای این مؤسسه ترسیم شده است را محقق کنیم و از همه صاحب نظران و اهالی علم درخواست داریم در این مسیر یاری رسان ما باشند.

در پایان این مراسم حجت الاسلام محمدجواد شفیعیان حکم ریاست مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) را از حجت الاسلام و المسلمین عبدالرسول احمدیان، رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان دریافت کرد.


مشاهده در خبرگزاری رسا
 

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر


تعداد بازديد اين صفحه: 547
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما