منو
تبليغات 


اخبار و اطلاعیه های مؤسسه

حجت الاسلام و المسلمین محسن کاردانپور، سرپرست معاونت آموزش و تهذیب مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
1399/4/23 دوشنبه رقابت طلاب خواهر و برادر حوزه ی علمیه ی اصفهان در آزمون ورودی دانشگاه باقرالعلوم(ع) آزمون مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه باقرالعلوم(ع) به میزبانی مؤسسه آموزش عالی علامه مجلسی(ره) اصفهان وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، با رعایت تمامی دستورالعمل ها و آیین نامه های ابلاغی سازمان سنجش آموزش کشور و پروتکل های بهداشتی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین محسن کاردانپور در گفت وگویی اظهار داشت: آزمون سراسری مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه باقرالعلوم(ع) تحت نظارت و با هماهنگی سازمان سنجش آموزش کشور، روز جمعه ۲۰ تیر ماه  ۱۳۹۹ در محل مؤسسه ی آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان برگزار شد.

وی بیان کرد: این آزمون که برای داوطلبان خواهر و برادر حوزه ی علمیه اصفهان تدارک دیده شده بود از ساعت ۹ الی ۱۰:۴۰ صبح (۱۰۰ دقیقه) برای مقطع کارشناسی و ۹ الی ۱۱ صبح (۱۲۰ دقیقه) برای مقطع کارشناسی ارشد به طول انجامید.

حجت الاسلام و المسلمین کاردانپور در ادامه گفت: در مقطع کارشناسی داوطلبان خواهر در رشته ی زبان انگلیسی(گرایش مطالعات اسلامی) برای کسب نمره و امتیاز لازم به منظور دعوت به مرحله  ی مصاحبه با یکدیگر به رقابت پرداختند.

سرپرست معاونت آموزش و تهذیب مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره)  اظهار کرد: در مقطع کارشناسی ارشد نیز داوطلبان خواهر در رشته ی فلسفه و کلام اسلامی و برادران در رشته های فقه سیاسی و ارتباطات اجتماعی (گرایش تبلیغات فرهنگی) برای کسب نمره و امتیاز لازم به منظور دعوت به مرحله ی مصاحبه در رقابت آزمون حضور یافتند.

وی ادامه داد: از قبول شدگان در مرحله ی ابتدایی ـ آزمون سراسری  تحت نظارت سازمان سنجش برای حضور در مصاحبه دعوت به عمل خواهد آمد و افرادی که موفق به اخذ امتیاز لازم و حد نصاب در مصاحبه شوند به منظور حضور در دوره های رسمی و رشته های مذکور ثبت نام نهایی به عمل آمده و برای آنها تشکیل پرونده آموزشی داده خواهد شد.

حجت الاسلام کاردانپور عنوان کرد: تحصیل برای پذیرفته شدگان نهایی در مقطع کارشناسی سه سال تحصیلی ۶ ترم (نیمسال) آموزشی و در مقطع کارشناسی ارشد ۲ سال تحصیلی و ۴ ترم (نیمسال) آموزشی است.

وی یادآور شد: آزمون روز جمعه ۲۰ تیر ۹۹ با رعایت تمامی دستورالعمل ها و آیین نامه های ابلاغی از سوی سازمان سنجش آموزش کشور و با لحاظ  پروتکل های بهداشتی برگزار شد.


مشاهده در خبرگزاری حوزه
 

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر


تعداد بازديد اين صفحه: 600
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما