منو
تبليغات 


اخبار و اطلاعیه های مؤسسه

حجت الاسلام و المسلمین محسن کاردانپور، سرپرست معاونت آموزش و تهذیب مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
1399/3/31 شنبه تمدید مهلت ثبت نام؛ پذیرش «بدون آزمون» مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی در مقطع سطح 3 حوزه علمیه سرپرست معاونت آموزش و تهذیب مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان از تمدید مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت پذیرش طلاب در مقطع سطح سه تخصصی رشته های مشاوره اسلامی و تبلیغ کودک و نوجوان برای سال تحصیلی 1400-1399 در این مؤسسه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین محسن کاردانپور درباره پذیرش طلاب در رشته های تخصصی حوزوی ویژه برادران گفت: پذیرش این دوره ها به صورت بدون آزمون بوده و بر اساس میانگین معدل پایه های تحصیلی (40 درصد) و نمره مصاحبه (60 درصد) از نمره نهایی می باشد.

وی در توضیح روش جذب بدون آزمون طلاب در این دوره ها افزود: در این مرحله به جای آزمون کتبی، سطح و میانگین نمرات ارائه شده طلاب ـ به صورت خود اظهاری و ارزیابی تحصیلی حوزوی ـ که توسط ایشان در سامانه معاونت آموزش مرکز مدیریت حوزه علمیه قم بارگذاری خواهد شد، مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت و حائزین امتیاز بیشتر برای انجام تست شخصیت(کتل)، مصاحبه (علمی، اخلاقی، فرهنگی) و پذیرش نهایی به مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی شعبه اصفهان، معرفی خواهند شد.

وی اضافه کرد: به تمامی طلاب و مبلغان حوزه علمیه اصفهان پیشنهاد می شود با اخذ ریز نمرات(ارزیابی تحصیلی) از مرکز مدیریت حوزه علمیه شهر خود اقدام به ثبت نام نمایند، زیرا در صورت عدم تطبیق معدل ثبت شده و یا عدم تأیید توسط مرکز مدیریت، تمامی تبعات قانونی و اداری متوجه طلاب معزز خواهد بود.

سرپرست معاونت آموزش و تهذیب مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) اصفهان افزود: سرفصل های رشته های فراخوان داده شده برای سال تحصیلی جدید مشتمل بر عناوین نوین و کاربردی در این رشته هاست و مؤسسه از بهترین و مجرب ترین اساتید برجسته و طراز اول حوزه و دانشگاه برای تدریس در این رشته ها دعوت نموده و ان شاءالله بهره خواهد برد.

وی اظهار کرد: از آنجایی که عموم طلاب حوزه های علمیه در ساعات قبل از ظهر مشغول به تحصیل، تهذیب و یا تدریس در مراکز حوزوی، دانشگاهی و تبلیغی هستند، علاوه بر موافقت ریاست محترم دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با اعطای کمک هزینه تحصیلی به این طلاب، حتی الامکان به گونه ای برنامه ریزی خواهد شد که اکثر کلاس های دوره های تخصصی بعد از ظهرها برگزار شده و  دوره ها نیز در حداقل زمان و با گذراندن ترم های کمتری به اتمام برسد.

حجت الاسلام و المسلمین کاردانپور بیان داشت: آن دسته از طلابی که دارای نواقص محدود در آخرین سال اتمام سطح دو می باشند به مدت یک ترم فرصت داده می شود تا نواقص خود را به اتمام رسانده و مدرک سطح دو خود را ارائه نمایند.

وی درباره نحوه ثبت نام داوطلبان و علاقه مندان، ابراز داشت: متقاضیان می توانند برای ثبت نام تا 5 تیر ماه 1399 به پایگاه اینترنتی مرسلات به نشانی www.Morsalat.ir مراجعه نمایند.

سرپرست معاونت آموزش و تهذیب مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) در پایان گفت: به منظور تسهیل در روند ثبت نام؛ امکانات از قبیل رایانه، اینترنت، اسکنر و دیگر ابزار مورد نیاز ثبت نام برای مراجعه حضوری در محل دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، ساختمان شماره 1، ساختمان آموزش، طبقه ی سوم، اتاق 307 تدارک و مهیا شده است.

مشاهده در خبرگزاری رسا

 


 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر


تعداد بازديد اين صفحه: 528
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما