منو
تبليغات 


اخبار و اطلاعیه های مؤسسه

عبدالمجید خطیب معاون آموزش و تهذیب مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره)
عبدالمجید خطیب معاون آموزش و تهذیب مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره)
1398/9/24 يكشنبه ثبت نام رشته های مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه باقرالعلوم علیه السلام از طریق آزمون سراسری خطیب از ثبت نام مقطع کارشناسی ارشد دفتر دانشگاه باقرالعلوم(علیه السلام) از طریق آزمون سراسری وزارت علوم در رشته های فقه سیاسی، ارتباطات اجتماعی گرایش تبلیغات فرهنگی برای طلاب برادر و فلسفه و کلام اسلامی ویژه طلاب خواهر در اصفهان خبر داد.
خطیب از ثبت نام مقطع کارشناسی ارشد دفتر دانشگاه باقرالعلوم(علیه السلام) از طریق آزمون سراسری وزارت علوم در رشته های فقه سیاسی، ارتباطات اجتماعی گرایش تبلیغات فرهنگی برای طلاب برادر و فلسفه و کلام اسلامی ویژه طلاب خواهر در اصفهان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، عبدالمجید خطیب، معاون آموزش و تهذیب مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: ثبت نام متقاضیان از طریق پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org امکان پذیر است.

وی با بیان این که داوطلبان باید از طلاب رسمی حوزه علمیه باشند، افزود: طلاب دارای مدرک علمی سطح 2 یا اشتغال به تحصیل در سال آخر می توانند ثبت نام کنند و همچنین داشتن مدرک کارشناسی وزارت علوم به همراه گواهی پایه 7 حوزه علمیه برای ثبت نام برادران و داشتن مدرک کارشناسی مورد تأیید وزارت علوم به همراه گواهی گذراندن 120 واحد درسی حوزوی برای خواهران قابل قبول است.

معاون آموزش و تهذیب مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) افزود: تمام طلابی که در آزمون سراسری ارشد وزارت علوم در این رشته ها ثبت نام کرده اند نیز می توانند در ثبت نام آزمون اختصاصی که بهمن ماه ویژه طلاب برگزار می شود، شرکت نمایند، بدیهی است شرکت در هر دو آزمون شانس قبولی را برای فرد دو برابر می کند.

‏وی در رابطه با مکان برگزاری دوره ها، ابراز داشت: رشته های ویژه برادران در مکان مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) واقع در خیابان حافظ و رشته های ویژه خواهران در مکان مؤسسه آموزش عالی حوزوی مجتهده امین(ره) واقع در خیابان ملک شمالی برگزار می شود.

خطیب بیان داشت: طلاب متقاضی شرکت در دوره اصفهان، فقط می توانند در یکی از رشته های فوق ثبت نام کنند و در صورتی که رشته های دیگر دانشگاه دیگری به غیر از رشته های مصوب برای اصفهان را انتخاب کنند، در صورت قبولی، مکان برگزاری دوره در دانشگاه باقرالعلوم(علیه السلام)، شهر مقدس قم می باشد.

وی در پایان گفت: لازم است طلاب علاقه مند قبل از ثبت نام در پایگاه اینترنتی سازمان سنجش، برای دریافت توضیحات تکمیلی و اطلاع از کد رشته انتخابی خود به سایت دانشگاه باقرالعلوم علیه السلام به نشانی www.Bou.ac.ir  مراجعه نمایند.


مشاهده در خبرگزاری رسا

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر


تعداد بازديد اين صفحه: 401
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما