بخش هاثبت نام هاویژه...


_ _ _ _ _
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

ازدواج موفق در گرو انتخاب آگاهانه و مهارت‌های سازگارانه است
ثناگویی‌زاده تصریح کرد: مدیر گروه اخلاق و تربیت دفتر تبلیغات اسلامی اصفهانگفت: آرامش و رضایت همسران از یکدیگر، علامت سلامت و موفقیت در ازدواج به شمار می‌رود و این مهم، در پرتو انتخاب آگاهانه و داشتن مهارت‌های سازگارانه به دست می‌آید.
ضرورت توجه به مبانی فکری جریان های تکفیری/ نیاز به افسران جنگ نرم در موج سوم اسلام هراسی/ تشریح 8 مرحله جذب توسط داعش
رییس میز وهابیت و جریان تکفیری با تأکید بر ضرورت شناخت مبانی و محتوای فکری جریان‌های تکفیری نظیر داعش، گفت: وهابیت درک درستی از تأویل‌های قرآن کریم ندارد و همه چیز را تنها با ظاهر آیات درک می‌کند، بر هر شیعه‌ای لازم است مبانی فکری تکفیری‌ها و وهابیت را به درستی بداند.
فهم غلط و سطحی از دین سبب شکل گیری تکفیری‌ها شده است
رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با اشاره به وجود برداشت‌های غلط از دین در میان گروه‌های مختلف تکفیری، گفت: کنار گذاشتن عقل و شعور انسانی و انقطاع از سیره اهل بیت(علیهم السلام) و سنت معصومین(علیهم السلام) دو نقطه منفی عامل انحراف افراد و تشکیل داعش است.
::: گزارش تصویری: نشست علمی نقد و تحلیل، بنیان های فکری داعش
نشست نقد و تحلیل بنیان های فکری داعش در دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
حجت الاسلام و المسلمین صافی گفت: نشست نقد و تحلیل بنیان های فکری داعش از برنامه های راهبردی ابلاغ شده از قطب تعمیق ایمان است که با هدف افزایش اطلاعات علمی و تحلیلی طلاب و مبلغان حوزه های علمیه اصفهان برگزار می شود.

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
  
  
  
  
  
   
  
راه نما

 شیعه و سنی در جمهوری اسلامی کنار یکدیگرند

بیانات رهبرانقلاب در دیدار اعضای کنگره شهدای سیستان و بلوچستان منتشرشد: این استان مظهر شعار وحدت اسلامی ماست/ ما میخواهیم به دنیا بگوییم که برادران مسلمان بیایند باهم همکاری و در کنار هم زندگی کنند؛نمونه اش این استان است. دشمن روی همین نقطه تکیه کرده و میخواهد تفرقه ایجاد کند/ شما وقتیکه میگویید که یک بچّه سنّی یازده دوازده ساله در شلمچه برای دفاع از جمهوری اسلامی به شهادت میرسد این بزرگترین خبر از وحدت و همدلی شیعه و سنّی است./ جمهوری اسلامی نظامی است که در طول این سالهای متمادی در مقابل نظام جاهلیّت مدرن ایستادگی و مقاومت کرده، لذا آنها با همه‌ ابزارها به دشمنی برخاسته اند. همه علیه جمهوری اسلامی قیام کردند و نتوانستند آن را شکست بدهند و وادار به عقب‌نشینی کنند.آنچه موجب شده این جمهوری اسلامی بحمداللّه ابّهت خودش را در دنیا حفظ بکند، فداکاری های مردم است؛ ایمانهای راسخ است که مظهر کامل و عالی آن عبارت است از شهدا.

برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.

پرسش و پاسخ
:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
کوچک نمایی
بزرگ نمایی
بستن
برگشت به عقب
پاسخگویی آنلاین
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما