اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

توجّه، تعلّق، تداعی و تعهّد؛ استراتژی اردوهای راهیان نور دانش‌آموزی است
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: در اردوهای راهیان نور دانش‌آموزی باید استراتژی چهارگانه توجّه، تعلّق، تداعی و تعهّد را اجرا کرد که سرحلقه و مقوّم این مراحل چهارگانه، اخلاق حسنه و رفتار نیکوی مبلّغ است.
سلسله نشست‌ های‌ جلوه‌های قرآنی در مثنوی معنوی برگزار می‌شود/ مثنوی مولانا منبعی کارآمد برای تبلیغ دین
رئیس اداره امور فرهنگی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با اشاره به برگزاری سلسله نشست‌‌ های جلوه‌های قرآنی در مثنوی معنوی، اظهار کرد: هدف و رسالت اصلی دفتر تبلیغات اسلامی، تربیت نیروی انسانی در زمینه تبلیغ دین است. یکی از مهم‌ترین ابزارها در تبلیغ دین و به خصوص تبلیغ شفاهی که می‌تواند اثربخش باشد، استفاده از ابزار شعر است.
مَطاف وحدت را مَصاف جنگ نکنیم
یادداشتی از حجت الاسلام و المسلمین محمد قطبی رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، به مناسبت هفته وحدت اسلامی
تراکنش پذیری محیط، قابلیت پیش روی فضای مجازی
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: فضاي مجازي همانند قطاري است كه اگر سوار آن نشويم مي رود و ما طلاب بايد در اين عرصه فرهنگي حاضر شويم و افراد بي اطلاع را مطلع كنيم، در واقع حضور طلاب در اين فضا لازم و ضروري است.
دهقان فداکار، دَرسی که از آن تَک ماده شدیم
یادداشتی از حجت الاسلام و المسلمین محمد قطبی رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، در پی درگذشت ریزعلی خواجوی معروف به ‏«دهقان فداکار»

ادامه اخبار
_ _ _ _ _
دریافت فایل های آموزشی
  
  
راه نما

همچنان که وجود پیامبر، کعبه و قرآن محور وحدتند:
محبت اهل بیت علیهم السلام محوری برای اتحاد مسلمین

رهبر انقلاب در دیدار شرکت‌کنندگان در اجلاس محبان اهل‌بیت(ع): وحدت امت اسلامی اوجب واجبات است/ مانند وجود پیامبر(ص)،‌ محبت اهل‌بیت هم میتواند عامل وحدت باشد/ پیکر دنیای اسلام زخم خورده و دشمن با جنگ و اختلاف، دنیای اسلام را فشل کرده و در غرب آسیا رژیم صهیونیستی در امنیت به سر میبرد./ مسئله‌ فلسطین، مسئله‌ اول دنیای اسلام است/ کسانی در دنیای اسلام برخلاف نص صریح قرآن، «اشداء بینهم و رحماء علی الکفار» هستند. در کسوت مفتی دین، فتوا میدهند که مبارزه با صهیونیست حرام است و جایز نیست! این فاجعه است/ روزی فلسطین به مردم فلسطین برمیگردد. آن روز، روز جشن و عید دنیای اسلام و ضربه‌ واقعی به پیکره‌ استکبار خواهد بود./ قریب ۴۰ سال است از تشکیل جمهوری اسلامی میگذرد و از روز اول، آمریکا با ما دشمنی کرده است؛ آن‌ها خواستند ما را از بین ببرند اما خداوند متعال ما را تقویت کرد و ما در منتهای قدرت، حرفمان را صریح می‌زنیم؛ هرجا هم به حضور ما احتیاج باشد، کمک می‌کنیم و آن را صریح می‌گوییم و از گفتنش ابایی نداریم. ما در مواجهه با دنیای کفر ملاحظه‌ی هیچ‌کس را نمی‌کنیم.

برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.

پرسش و پاسخ
:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
کوچک نمایی
بزرگ نمایی
بستن
برگشت به عقب
پاسخگویی آنلاین
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما