بخش هاثبت نام ها

ویژه...


_ _ _ _ _
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

همایش مبلغان مؤسسه اموزش عالی حوزوی مجتهده امین(قدس سرها)
واگذاری فعالیت قطب های فرهنگی دفتر تبلیغات اسلامی به تشکل های طلبگی
رییس اداره فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: فعالیت های آموزشی، پژوهشی و ترویجی ابلاغی از میزهای تخصصی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در فرصتی برابر به گروه ها و تشکل های طلبگی واگذار شد.
اخلاق و تدین، دو ملاک اصلی ازدواج سالم است
استادیار پژوهشکده الهیات و خانواده وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: اگر کسي اخلاق داشت و دين‌مدار بود، دو ملاک اصلي ازدواج را دارد. اين دو ملاک وتوکننده است، به اين معنا که اگر يکي از اين دو در فرد مورد نظر براي ازدواج وجود نداشت، قرار ازدواج بايد منتفي شود، حتي اگر تمام ملاک‌هاي فرعي و کمالات ديگر را داشته باشد.
دوره روش‌ تحقیق کیفی ویژه اساتید راهنما، مشاور و داور حوزه های علمیه خواهران اصفهان
مدیر گروه تبلیغی نوین پژوهانه دفتر تبلیغات اصفهان گفت: نخستین دوره روش تحقیق کیفی برای اساتید راهنما، مشاور و داور حوزه علمیه خواهران اصفهان در حال برگزاری است.
قدرت نرم نظام در گرو پاسخگویی به مسائل معرفتی و حلّ شبهات است + تصاویر
عضو هیئت‌علمی پژوهشگاه علوم و معارف اسلامی در کارگاه منطق پاسخ‌گویی قرآن کریم گفت: توانایی پاسخگویی به سؤالات معرفتی افراد بخشی از قدرت نرم یک نظام و مکتب را تشکیل می‌دهد و اگر مکتب یا نظامی فاقد این توانایی باشد، دچار اضمحلال و انحطاط می‌شود.

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
   
   
    
   
  
  
  
  
  
    
راه نما

چرخ زندگی مردم با تولید می چرخد!
صاحبان نقدینگیها، سرمایه خود را به سمت تولید هدایت کنند تا کار بیفتد
رهبر انقلاب، در خطبه‌های نماز عیدفطر: امروز توطئه‌ی دشمن فشار اقتصادی به ملت ایران است، برای اینکه آن‌ها را ناامید کنند/ دولت و ملت باید تلاش کنند. توده‌‌ی مردم مسئله‌‌ی اسراف را مورد توجه قرار بدهند. صاحبان نقدینگی، آن را به‌سمت تولید هدایت بکنند. کسانی‌که تجارت با بیرون مرزها دارند، جنسی را که در داخل تولید می‌شود وارد نکنند/ کسانی که عادت کرده‌اند به سفرهای تفریحی خارجی بروند، این عادت را ترک کنند./  یک مسئله‌ی مهم، وحدت ملی مردم است. امروز متأسفانه درفضاهای مجازی، توهین و تهمت به یکدیگر ازسوی جمعی رایج شده است. این کار به فضای عمومی کشور ضربه میزند. بایستی اختلافات را بگذارند برای یک وقت دیگر/ ما خواهش میکنیم این حرف‌های تبلیغاتی دشمن را هم که جنگ روانی او برای تضعیف روحیه ملت است در مطبوعات و تریبون‌ها و رسانه‌ها تکرار نکنند/ آینده کشور به لطف الهی از امروز بارها بهتر خواهد بود.
برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.
پرسش و پاسخ
:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
کوچک نمایی
بزرگ نمایی
بستن
برگشت به عقب
پاسخگویی آنلاین
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما