بخش هاویژهاطلاعیه
_ _ _ _ _

اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

جهان هم‌رویه و آینده‌ای که شایسته انسان نیست/ با نظام‌های معیوب، حکومت‌ها ناکارآمد خواهند بود
تحلیل‌گر اجتماعی اصفهان گفت: از اقدام دولت‌ها برای استفاده از دست‌بند بیومتریک گرفته تا سامانه‌های هوشمند و استفاده از اینترنت اشیاء و تراشه‌های نانو و بایو که برای مدیریت بحران کرونا از آن‌ها استفاده‌شده، همگی در حال شکل دادن جهان یکپارچه و هم‌رویّه برای مدیریت تکنیکال و روبات گونه انسان است و این آینده برای انسان شایسته و قابل‌قبول نیست.
نقش خانواده در تحقق جهش تولید
خانواده هسته اولیه جامعه محسوب می‌شود و اساساً مصرف که مرحله بعد از تولید است در خانواده کلید می‌خورد و نوع مصرف به تولید جهت می‌دهد.
رابطه «چله عظیم قرن!» با فرج امام زمان(عج)
امروز در شبکه های اجتماعی با توجه به همزمانی وضعیت بحرانی کرونایی و ایام ماه پرفضیلت شعبان و رمضان، توصیه ها و پیشنهادات مختلفی را می شنویم، چله ی عظیم قرن! از جمله کلیدواژه ای است که این روزها مطرح شده است.
رضایت مخاطب دلیل بر کیفیت نیست
صدا و سیما این روزها و بیشتر به عنوان پاسخ به نقدهای تخصصیِ برنامه‌های نوروزی از جمله پایتخت، تاکید فراوانی بر نظرسنجی‌های مرکز تحقیقات صدا و سیما دارد.
کرونا؛ جنگ جهانیِ حاکمیت و قدرت
اکنون که کرونا مصاف اصلی جنگ و جدال بین دولت های محلی و دهکده جهانی است و به نظر می‌رسد رسالتش تکمیل کردن پازل دهکده جهانی باشد، باید کوشید به صورت عاقلانه و حکیمانه همه مسئولین، حکمرانان و نخبگان جامعه دست در دست هم گذاشته، با تقویت قوای حاکمه به تقویت نظام جمهوری اسلامی بپردازند.
چگونه در روزهای قرنطینه به جنگ نرسیم/ راهکار کنترل خشم در خانواده
کارشناس مذهبی در حوزه خانواده دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: مدیریت خشم از اساسی‌ترین مهارت‌های زندگی است، یکی از مهم‌ترین علل عصبانیت و خشم ما از دیگران این است که توقعات و انتظاراتی از دیگران داریم که اطرافیان نمی‌توانند آن‌ها را برآورده کنند.

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
    
   
   
  
  
  
  
 
راه نما
در مقابل دشمنی آمریکا ایستاده ایم
بارها آمریکا را به گوشه رینگ برده ایم

 
با خود جمهوری اسلامی که برخاسته‌ی از انقلاب است، هر چه توانسته‌اند دشمنی کرده‌اند. البتّه ما هم از این طرف بیکار نبوده‌ایم؛ ما هم از این طرف هر کار توانسته‌ایم، در مقابل آمریکا کرده‌ایم، در موارد زیادی هم طرف را گوشه‌ی رینگ برده‌ایم؛ نتوانسته از خودش درست دفاع کند، این هم کاملاً واضح است، همه‌ی دنیا می‌بینند.
برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.
پاسخگویی پیشگام

:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما