_ _ _ _ _


 
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

چه کنیم فرزندانمان دروغ نگویند؟
عضو هیات علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی بر مقدس کردن راستگویی در خانواده تأکید کرد و گفت: تشویق و تنبیه بجا و شایسته باعث می شود اخلاقیات در خانواده به درستی شکل بگیرد.
دیدار رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با مدیرعامل بنیاد خیریه فرهنگی المهدی علیه السلام
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان به همراه چند نفر از مدیران این مجموعه با مدیرعامل بنیاد خیریه فرهنگی المهدی علیه السلام دیدار و درباره تعاملات دو مجموعه گفت و گو کردند.
نقش تقریب مذاهب در تمدن سازی
حجت الاسلام و المسلمین بابایی با اشاره به نقش تقریب مذاهب و قرآن کریم در شکل گیری تمدن اسلامی گفت:برای حل مشکلات باید در عین تحفظ تفاوت‌ها اشتراکات امت اسلامی را پیدا کنیم.
مدیر گروه علمی فلسفه و کلام مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) منصوب شد
رئیس مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان طی حکمی، مهدی جندقیان را به عنوان «مدیر گروه علمی فلسفه و کلام مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره)» منصوب کرد.
کتاب «بازی و هم بازی» منتشر شد
رئیس اداره نشر دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: کتاب «بازی و هم بازی» توسط این انتشارات و با هدف بهره‌گیری بهتر والدین و مربیان از بازی و اسباب‌بازی در مسیر تربیت کودکان منتشر شد.
بسیج طلاب سرپنجه اقشار بسیج است
حجت الاسلام و المسلمین نوری با اشاره به ظرفیت‌های سازمان بسیج طلاب و روحانیون، گفت: بسیج طلاب و روحانیون سرپنجه اقشار بسیج است.

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
    
   
   
  
  
  
  
 
راه نما


پیام تسلیت در پی درگذشت حجت الاسلام‌ و‌ المسلمین آقای حاج آقا کمال فقیه ایمانی

بسم الله الرّحمن الرّحیم

درگذشت عالم فرزانه جناب حجت الاسلام‌ و‌ المسلمین آقای حاج آقا کمال فقیه ایمانی رضوان‌الله‌علیه را به علمای اعلام و جامعه‌ی روحانیت و عموم مردم عزیز اصفهان، بویژه خاندان مکرّم و فرزندان گرامی و نیز به ارادتمندان بیشمار آن روحانی جلیل القدر تسلیت عرض میکنم.
ایشان نمونه‌ی بارزی از مجاهدت فرهنگی و حضور مردمی و فعالیت اجتماعیِ علمای دینی را در آن شهر جهاد و مقاومت در منظر همگان قرار داده و در طول سالیان متمادی، خدمات ارزشمندی در نشر معارف اسلامی در عرصه‌های بین‌المللی ارائه نمودند. از خداوند متعال رحمت و مغفرت برای آن عالم بزرگوار مسألت میکنم.
پاسخگویی پیشگام

:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما