_ _ _ _ _
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

بشارت پیروزی رهبر انقلاب یک اصل قرآنی است/ خدا یاری رسان مؤمنان است
حجت الاسلام والمسلمین حسینی نفاق داخلی و عدم باور به وعده نصرت خداوند و مرعوب شدن در برابر هیمنه کفر را عامل سکوت بزرگان در برابر ظلم به اهل بیت(ع) بعد از پیامبر(ص) دانست و گفت: این حقایق در تاریخ نیست و تنها قرآن به آن می پردازد و گویی سنت های الهی در قالب تاریخ برای امروز جامعه ما و برای روشنگری درباره جریان غربزده آمده است.
ضعف فهم اقتصادی حاکمیت؛ عامل عدم توازن اقتصادی/ لزوم ورود جدی علما به حیطه فقه حکومتی برای پیشرفت کشور
حجت الاسلام والمسلمین قطبی عدم ورود جدی حوزویان به حیطه فقه حکومتی و به خصوص مباحث اقتصادی را عامل عقب ماندگی در تمدن سازی دانست و با اشاره به برخی مدل های ناکارآمد اقتصادی، گفت: اگر قبل از اجرای مدل های اقتصادی، ابعاد فقهی آن بررسی میشد، بسیاری از مشکلات امروز وجود نداشت.
دشمن شناسی و دشمن ستیزی؛ رکن رکین سیره اجتماعی حضرت فاطمه(س)/ حضرت زهرا(س)؛ شهیده راه مبارزه سیاسی
حجت الاسلام والمسلمین نیلی پور، فرهنگ سازی، تعلیم و تربیت، توجه بی نظیر به فقرا و محرومین و دشمن شناسی و دشمن ستیزی را چهار رکن سیره اجتماعی حضرت زهرا(س) دانست و گفت: ایشان در چند جنگ حضور داشتند و در راه مبارزه سیاسی به شهادت رسیدند.
لزوم کشاندن عادت واره ها از برنامه تلویزیونی به میان زندگی مردم/ ارائه الگوی نو و ساختارشکن در ساخت برنامه ها
حجت الاسلام والمسلمین قطبی با ارائه یک الگوی نو و ساختارشکن در تولید برنامه های صدا و سیما، کشاندن عادت واره ها از برنامه های تلویزیونی به متن زندگی مردم را از ملزومات جریان سازی فرهنگی دانست و گفت: اینکه با اتمام یک برنامه، محتوای آن هم از زندگی مردم می رود، مطلوب نیست.
نشست‌های تخصصی «فاطمیّات»
مدیرکل فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: نشست‌های تخصصی ایام فاطمیه با عنوان فاطمیّات ویژه طلاب خواهر و برادر برگزار خواهد شد.
کارگاه تخصصی یک روزه سواد بازی های دیجیتال
رییس اداره فضای مجازی، هنر و رسانه گفت: کارگاه تخصصی یک روزه سواد بازی های دیجیتال کنسولی، موبایلی و رایانه ای توسط سازمان فضای مجازی سراج مرکز اصفهان و با همکاری دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان برگزار می شود.

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
    
   
   
  
  
  
  
 
راه نما
در مقابل دشمنی آمریکا ایستاده ایم
بارها آمریکا را به گوشه رینگ برده ایم

 
با خود جمهوری اسلامی که برخاسته‌ی از انقلاب است، هر چه توانسته‌اند دشمنی کرده‌اند. البتّه ما هم از این طرف بیکار نبوده‌ایم؛ ما هم از این طرف هر کار توانسته‌ایم، در مقابل آمریکا کرده‌ایم، در موارد زیادی هم طرف را گوشه‌ی رینگ برده‌ایم؛ نتوانسته از خودش درست دفاع کند، این هم کاملاً واضح است، همه‌ی دنیا می‌بینند.
برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.
پاسخگویی پیشگام

:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما