بخش هاثبت نام ها

ویژه...

 
_ _ _ _ _
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

حضرت عبدالعظیم پناهگاه و مرجع علمی مردم بودند
یادداشتی از خانم زهرا ابراهیمی، مدیر گروه نویسندگی صریر زیر نظر دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
هراس مدعیان دروغین از علم رجال/ بررسی روایات پیرامون مهدیین
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: مدعیان دروغین به ویژه یمانی روایت صحیحی در اثبات ادعای خود ندارد به همین دلیل متوسل به استخاره و خواب شده و از علم رجال گریزان هستند.
دغدغه هویت صنفی، دغدغه مشترک طلاب خواهر و برادر
رئیس دفتر تبلیغات حوزه علمیه اصفهان گفت: هدف، صرف درس خواند و دریافت مدرک تحصیلی نیست و طلبه بودن و درس خواندن جزء مقدمات است و از مهم ترین دغدغه های مشترک طلاب دغدغه هویت صنفی است.
لزوم معرفی الگوی درست زندگی اقتصادی به کودکان و نوجوانان
طغیانی گفت: تربیت اقتصادی کودک و نوجوان حوزه مهمی است که تاکنون مورد غفلت واقع شده ولی با پرداختن به آن می توان الگوی زندگی اقتصادی درستی را به کودکان و نوجوانان آموزش داد.
طلاب خواهر اصفهانی مهارت های نویسندگی را فرا می گیرند
مدیر گروه نویسندگی صریر گفت: «صریر» قصد دارد با کسب مهارت‌های نویسندگی با رویکرد پرورش تفکر نقادانه و تحلیل‌گرایانه در امرجهت دهی به طلاب اهل قلم و فعالان ادبی حوزه های خواهران گام بردارد وبا مأنوس‌کردن بیشتر طلاب به امر نگارش، به تبلیغ معارف الهی بپردازد.
طرح تشکیل نخستین شورای عالی تبلیغ استان تشریح شد
حجت الاسلام اهتمام به تشریح ابعاد و اهداف طرح تشکیل نخستین شورای عالی تبلیغ در استان اصفهان با همکاری و هم افزایی دستگاه ها و نهادهای مختلف فرهنگی تبلیغی پرداخت.

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
   
   
   
   
   
  
  
  
  
  
 
راه نما

اگر ملتی از اخم قدرتهای استکباری جانخورد آنها را به عقب نشینی وادار می کند
قدرتهای استکباری بیش از آنچه در واقع توانایی و اقتدار داشته باشند، با تشر و اخم و ابراز قدرت، کار خود را پیش میبرند. اگر ملتی از این تشر نترسید و از این اخم جا نخورد و به قدرت خود اعتماد کرد و با شجاعت، قدم در میدان حق و عدالت گذاشت، ابرقدرتها را به عقب‌نشینی وادار میکند و شکست میدهد./ سیاست آمریکای ظالم در این منطقه این است که جنگهای خانگی باشد، برادران به جان هم بیفتند، تروریسم توسعه پیدا کند و یک قدرت اسلامی در منطقه سر بلند نکند. میدانند که پیام اسلام، دفاع از مظلومین و محرومان است و سیاست استکبار، ایجاد محرومیت و مظلومیت برای ملتها است. در مقابل این سیاست، نظام جمهوری اسلامی با قدرت تمام ایستاده است.
برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.
پاسخگویی پیشگام

پرسش و پاسخ
:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
کوچک نمایی
بزرگ نمایی
بستن
برگشت به عقب
پاسخگویی آنلاین
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما