بخش هاثبت نام ها

ویژه...

 
_ _ _ _ _
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

شیعیان امیدوارترین مردم دنیا/ آینده امیدآفرین با الهام از فرهنگ انتظار
کارشناس نمایندگی مرکز ملّی پاسخگویی به سؤالات دینی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: در بین مردم دنیا، دین‌داران و در بین دین‌داران، مسلمانان و در بین مسلمانان، شیعیان امیدوارترین افراد هستند علت آن‌ هم این است که مسلمانان برای آینده جهان طرحی مشخص و برنامه‌ای شفاف دارند.
شادی و نشاط با مهندسی‌کردن جامعه فراهم نمی‌شود
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: نمی‌توان به مهندسی جامعه پرداخت و مثلاً اعلام کرد که سی درصد شادی‌ها باید از مسیر اجتماعی و مابقی از مسیر مناسکی تأمین شود، چنین چیزی امکان‌پذیر نیست، خود افراد هستند که بر اساس ذائقه و میل باطنی‌شان، مسیر کسب نشاط را تعیین می‌کنند.
ماه شعبان، ماه تقسیم رزق معنوی
یادداشتی از خانم ابراهیمی، کارشناس نمایندگی مرکز ملّی پاسخگویی به سؤالات دینی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
بررسی سند و فضیلت احیای نیمه شعبان
کارشناس نمایندگی مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان به بررسی سند احیای نیمه شعبان پرداخت و گفت: شب نیمه شعبان، فارغ از ولادت حضرت ولی‌عصر (عج) یک ارزش و فضیلت خاصی دارد که ولادت امام زمان (عج)، مزید بر شرافت و فضیلت این شب شده است.
فقه الإجتماع مادر فقه‌های اجتماعی است + تصاویر
نماینده مجلس خبرگان رهبری گفت: فقه الإجتماع به زیربناها می‌پردازد، ورود فقیه به مباحث اجتماعی روبنیان بدون توجه و پرداخت به مباحث بنیادین گاهی می تواند خطرناک باشد.
درآمدی بر فقه الاجتماع
مدیر گروه فرهنگی تبلیغی فتوح اندیشه دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی، بحث مدیریت فقهی جامعه در کشور مطرح شد و کم و بیش مورد توجه قرار گرفت. اکنون که چند دهه را با مدیریت فقیه بر جامعه پشت سر گذاشته‌ایم، برای دست‌یابی به نگاهی راهبردی ضروری است سال‌های گذشته را به دقت بازخوانی کرده و بایسته‌های انقلاب را در نظر آوریم.

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
   
   
   
   
   
  
  
  
  
  
 
راه نما

اگر ملتی از اخم قدرتهای استکباری جانخورد آنها را به عقب نشینی وادار می کند
قدرتهای استکباری بیش از آنچه در واقع توانایی و اقتدار داشته باشند، با تشر و اخم و ابراز قدرت، کار خود را پیش میبرند. اگر ملتی از این تشر نترسید و از این اخم جا نخورد و به قدرت خود اعتماد کرد و با شجاعت، قدم در میدان حق و عدالت گذاشت، ابرقدرتها را به عقب‌نشینی وادار میکند و شکست میدهد./ سیاست آمریکای ظالم در این منطقه این است که جنگهای خانگی باشد، برادران به جان هم بیفتند، تروریسم توسعه پیدا کند و یک قدرت اسلامی در منطقه سر بلند نکند. میدانند که پیام اسلام، دفاع از مظلومین و محرومان است و سیاست استکبار، ایجاد محرومیت و مظلومیت برای ملتها است. در مقابل این سیاست، نظام جمهوری اسلامی با قدرت تمام ایستاده است.
برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.
پاسخگویی پیشگامپرسش و پاسخ
:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
کوچک نمایی
بزرگ نمایی
بستن
برگشت به عقب
پاسخگویی آنلاین
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما