_ _ _ _ _ 
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

سیره علمی و عملی شیخ مفید نیاز امروز حوزه های علمیه است/ اتصال با قرآن رمز ماندگاری آثار شیخ
آثار شیخ مفید نشان می دهد که ایشان پایه گذار مکتب اعتدال در علوم عقلی و نقلی است و به خصوص آثار ایشان در تفسیر عقلی وروایی آیات قرآن راهگشای حوزویان و مفسرین قرآن است.
پیامدهای اخلاقی ضعف سواد خانواده در استفاده از فضای مجازی
پیامدها و عواقب ناشی از استفاده فضای مجازی بدون داشتن سواد رسانه بسیار مخرب تر از استفاده بهینه و یک فرصت تلقی می‌شود که این امر برای خانواده‌ها و فرزندان یک دغدغه بزرگ است.
امروز جامعه نیازمند کارآمدی بسیج و روحیه بسیجی است
قاسم‌پور با اشاره به ضرورت نقش آفرینی بسیج در عرصه امیدآفرینی در جامعه گفت: بسیج باید در امید بخشی برای افراد نقش موثری داشته باشد.
تبلیغ دین، کودک و عمو راستگو
بدون شک رک‌گویی، صداقت در ارائه آموزه‌های دینی، نمایش ساده از استدلال‌ورزی دینی، صراحت در لهجه و بیان، نگاه نو و تنوع‌سازی، مهارت‌افزایی و... از ویژگی‌های خاص و منحصر به فرد حجت الاسلام راستگو بود.
بررسی تأثیرات مخرب فردی و اجتماعی سقط جنین/ زنده به گور کردن مدرن در قالب نفوذ فرهنگ غربی
مبلغ تخصصی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با بررسی تأثیرات مخرب فردی و اجتماعی سقط جنین گفت: نفوذ فرهنگ غربی در بطن زندگی مردم در قالب اومانیسم از ریشه های افزایش این معضل اجتماعی است.
انتشار سه کتاب از سلسله پرسمان‌های دینی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان تا پایان سال
رئیس نمایندگی مرکز ملّی پاسخگویی به سؤالات دینی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: سه کتاب «پرسمان کارآمدی نظام»، «پرسمان حیاء و مسائل جنسی» و «پرسمان تربیت اعتقادی کودک و نوجوان» در مرحله ویراستاری و صفحه آرایی است که تا پایان سال ۱۳۹۹ به چاپ خواهد رسید.

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
    
   
   
  
  
  
  
 
راه نما
در مقابل دشمنی آمریکا ایستاده ایم
بارها آمریکا را به گوشه رینگ برده ایم

 
با خود جمهوری اسلامی که برخاسته‌ی از انقلاب است، هر چه توانسته‌اند دشمنی کرده‌اند. البتّه ما هم از این طرف بیکار نبوده‌ایم؛ ما هم از این طرف هر کار توانسته‌ایم، در مقابل آمریکا کرده‌ایم، در موارد زیادی هم طرف را گوشه‌ی رینگ برده‌ایم؛ نتوانسته از خودش درست دفاع کند، این هم کاملاً واضح است، همه‌ی دنیا می‌بینند.
برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.
پاسخگویی پیشگام

:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما