_ _ _ _ _
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

کارگاه مهارت تبلیغ در فضای مجازی در اصفهان برگزار می‌شود
معاونت فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی از برگزاری کارگاه مهارت تبلیغ در فضای مجازی به مناسبت ایام تبلیغی ماه مبارک رمضان خبر داد.
انتشار شماره جدید فصلنامه اخلاق با رویکرد اخلاق رسانه
رییس پژوهشکده الهیات و خانواده وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: شماره 61 فصلنامه اخلاق منتشر و در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است.
عضویت در FATF مصداق نفی سَبیل هست یا خیر؟
یادداشتی از حجت الاسلام و المسلمین محمد قطبی، رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
چرایی و چگونگی ارتباط روحی و قلبی با امام زمان (عج)
کارشناس مهدویت دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: برای ارتباط بیشتر با امام زمان (عج) باید ارتباط روحی و قلبی خود را با شناخت و معرفت و اعمالی که مورد پسند ایشان است، افزایش دهیم.
رییس اداره اعزام مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان منصوب شد
معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان طی حکمی حجت الاسلام والمسلمین محسن کاردانپور را به عنوان «رئیس اداره اعزام مبلغان» این معاونت منصوب کرد.
آغاز پذیرش طلاب خواهران ویژه سطح ۳ و ۴ در اصفهان
قاسم پور از آغاز پذیرش طلاب خواهر در دو مقطع سطح ۳ و ۴ برای سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ خبر داد.
ضرورت ارائه مدل ها و سبک های جدید تبلیغی با استفاده از ابزارهای نوین/ آموزش و مشاوره به تولیدکنندگان محصولات فرهنگی در مرکز ملی اشراق
مدیرعامل مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق دفتر تبلیغات اسلامی گفت: دو ماموریت بصورت همزمان در مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق دنبال می کنیم از یک طرف طلبه ها روش های نو و مدل های جدید را پیدا کنند و از طرف دیگر فرهنگ سازی شود تا بخشی از هزینه های تولید محصولات فرهنگی را مردم پرداخت کنند.

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
    
   
   
  
  
  
  
 
راه نما

اگر ملتی از اخم قدرتهای استکباری جانخورد آنها را به عقب نشینی وادار می کند
قدرتهای استکباری بیش از آنچه در واقع توانایی و اقتدار داشته باشند، با تشر و اخم و ابراز قدرت، کار خود را پیش میبرند. اگر ملتی از این تشر نترسید و از این اخم جا نخورد و به قدرت خود اعتماد کرد و با شجاعت، قدم در میدان حق و عدالت گذاشت، ابرقدرتها را به عقب‌نشینی وادار میکند و شکست میدهد./ سیاست آمریکای ظالم در این منطقه این است که جنگهای خانگی باشد، برادران به جان هم بیفتند، تروریسم توسعه پیدا کند و یک قدرت اسلامی در منطقه سر بلند نکند. میدانند که پیام اسلام، دفاع از مظلومین و محرومان است و سیاست استکبار، ایجاد محرومیت و مظلومیت برای ملتها است. در مقابل این سیاست، نظام جمهوری اسلامی با قدرت تمام ایستاده است./ من به شما کاملاً امیدوارم. من به همه آنچه که درباره جوانان مؤمن گفته شد باور دارم/ مراقب باشید وسوسه دشمن در فضای عمومی زندگی تأثیر نگذارد، نفوذ دشمن نتواند در صفوف یکپارچه جوانان مؤمن اختلال ایجاد کند. امروز در فضای مجازی و در بقیه زمینه‌ها دشمن به‌شدت فعال است. تلاش مأیوسانه میکند اما شما باید بایستید، از خودتان آمادگی و اقتدار نشان بدهید و ابتکار خود را به کار ببندید. خدای متعال به شما کمک خواهد کرد.
برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.
پاسخگویی پیشگام

:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما