بخش هاثبت نام هاویژه...


_ _ _ _ _
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

::: گزارش تصویری: هفتمین دوره قرآن و تربیت ویژه ماه مبارک رمضان
دست‌یابی به معنای زندگی در گرو هدفمندکردن آن است
رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: اسلام معتقد است برای رسیدن به معنای زندگی باید برای رسیدن به مقصد متعالی که سعادت و کمال انسان می‌باشد، تلاش کنیم.
اصلاح سبک زندگی از رهگذر تغییر انتخاب‌های فرد و جامعه ممکن است + تصاویر
رئیس میز تخصصی سبک زندگی اسلامی گفت: سبک زندگی مجموعه‌ای از انتخاب‌های فراگیر و مهم افراد را تشکیل می‌دهد و برای اصلاح آن باید نظام اولویت‌دهی و انتخاب‌های افراد را تغییر داد، بنابراین وظیفه طلاب فعال در عرصه‌های فرهنگی این است که معیارها و نحوه صحیح انتخاب را به مخاطبان آموزش دهند.
گذر به خانواده‌های چند نسلی؛ گامی برای تعامل و قوام خانواده‌ها
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: برای تعامل و قوام بیشتر خانواده‌ها نیاز است که خانواده‌هایی دو نسلی و یا حتی سه نسلی داشته باشیم.
::: گزارش تصویری: اختتامیه جشنواره عکاسی بازی و هم بازی

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
   
   
  
  
  
  
  
 
  
راه نما

اقتصاد مقاومتی
هم عزت ملی است و هم گره گشای فعلی
مسئله‌ای که روی آن تأکید دارم، سرعت رشد علمی است. امروز احتیاج داریم رشد علمی را سرعت ببخشیم. ما اقلاً ۶۰-۷۰ سال توسط حکومت‌های خائن یا غافل عقب نگه داشته شده‌ایم. اگر بخواهیم پیش برویم نمی‌توانیم باسرعت همان کسانی که جلو هستند حرکت کنیم. اقتصاد مقاومتی هم عزت ملی است، هم گره‌گشایی فعلی/ می‌پرسند شما که می‌گویید "عزت ملی"، نیازهای نقد موجود در جامعه را چه می‌کنید؟ اقتصاد مقاومتی اگر به معنای واقعی اجرایی شود، هم عزت ملی و هم نیازهای کشور را تأمین می‌کند؛ چون متکی به ظرفیت‌های داخلی است. اگر می‌خواهیم کشورمان ۲۰ سال بعد، پیشرفته، باعزت، متدین، ثروتمند، مقتدر، مستقل، برخوردار از عدالت و خیرات مادی و معنوی باشد، این احتیاج دارد به کارهایی که عمده‌ی این کارها مربوط به دانشگاه است. علت تکیه‌ی من روی دانشگاه و اساتید این است.
برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.
پرسش و پاسخ
:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
کوچک نمایی
بزرگ نمایی
بستن
برگشت به عقب
پاسخگویی آنلاین
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما