بخش هاثبت نام ها

ویژه...

 
_ _ _ _ _

اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

مدرسه پاییزه هنر
رییس اداره فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: طلاب، مبلغان و خانواده ایشان در پاییزه امسال استعدادیابی شده و آموزش هنری داده می شوند.
آسیب شناسی فرهنگ انتظار در طلیعه راهپیمایی اربعین
اداره آموزشهای کاربردی مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، کارگاه آسیب شناسی فرهنگ انتظار در طلیعه راهپیمایی اربعین را ویژه خواهران و برادران مبلغ برگزار می کند.
راهکارهای افزایش نشاط معنوی در زندگی
اداره آموزشهای کاربردی مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، کارگاه راهکارهای افزایش نشاط معنوی در زندگی را ویژه مبلغان خواهر و برادر برگزار می کند.
معنویت؛ هسته و زیربنای دینداری/ تکنولوژی حیطه دینداری را توسعه می‌دهد
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: معنویت در اندیشه اسلامی، زیربنای دینداری است؛ امکان ندارد دینداری به کسی نسبت داده شود، بدون اینکه معنویت قبلاً در او ظهور و بروز پیدا کرده باشد؛ لذا معنویت نوعی نگاه فرامادی برخاسته از اندیشه دینی است که هسته مرکزی دینداری را شکل می‌دهد.
دوره تربیت مربی تدبر در قرآن با تکیه بر روش های نوین اندیشه ورزی در قرآن
دوره جامع تربیت مربی تدبّر در قرآن کریم ویژه طلاب خواهر و برادر برگزار می شود.
کتاب «یوم الطّف» برگی از زندگی امام حسین علیه السلام در یک روز است
مؤلف کتاب یوم الطف گفت: کتاب یوم الطف گزارش یک روز از حیات امام حسین(علیه السلام) است، داستان ایشان پیش از روز عاشورا و حتی پس از روز عاشورا بسیار مفصل است، یعنی این کتاب یک برگ از زندگی پربرکت امام حسین(علیه السلام) است.

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
   
   
   
   
  
  
  
  
  
 
راه نما

اگر ملتی از اخم قدرتهای استکباری جانخورد آنها را به عقب نشینی وادار می کند
قدرتهای استکباری بیش از آنچه در واقع توانایی و اقتدار داشته باشند، با تشر و اخم و ابراز قدرت، کار خود را پیش میبرند. اگر ملتی از این تشر نترسید و از این اخم جا نخورد و به قدرت خود اعتماد کرد و با شجاعت، قدم در میدان حق و عدالت گذاشت، ابرقدرتها را به عقب‌نشینی وادار میکند و شکست میدهد./ سیاست آمریکای ظالم در این منطقه این است که جنگهای خانگی باشد، برادران به جان هم بیفتند، تروریسم توسعه پیدا کند و یک قدرت اسلامی در منطقه سر بلند نکند. میدانند که پیام اسلام، دفاع از مظلومین و محرومان است و سیاست استکبار، ایجاد محرومیت و مظلومیت برای ملتها است. در مقابل این سیاست، نظام جمهوری اسلامی با قدرت تمام ایستاده است./ من به شما کاملاً امیدوارم. من به همه آنچه که درباره جوانان مؤمن گفته شد باور دارم/ مراقب باشید وسوسه دشمن در فضای عمومی زندگی تأثیر نگذارد، نفوذ دشمن نتواند در صفوف یکپارچه جوانان مؤمن اختلال ایجاد کند. امروز در فضای مجازی و در بقیه زمینه‌ها دشمن به‌شدت فعال است. تلاش مأیوسانه میکند اما شما باید بایستید، از خودتان آمادگی و اقتدار نشان بدهید و ابتکار خود را به کار ببندید. خدای متعال به شما کمک خواهد کرد.
برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.
پرسش و پاسخ
:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
کوچک نمایی
بزرگ نمایی
بستن
برگشت به عقب
پاسخگویی آنلاین
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما