بخش هاثبت نام ها
ویژه...

 
_ _ _ _ _
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

دوره سیری در تاریخ و منابع نهج البلاغه
شرح صدر طلاب لازمه توسعه معنوی
رییس مؤسسه آموزش عالی حوزوی مجتهده امین، سوره «شرح» را سوره ای راهبردی و نوید بخش برای طلاب و مبلغان دین و خانواده های آنان دانست و گفت: خداوند در این سوره آسانی بعد از سختی را به هر مبلغ دین وعده داده و شرح صدر و برخورداری از ظرفیت بالا را رمز موفقیت و تاثیر گذاری در تبلیغ دین معرفی کرده و مبلغ دین را مشمول ترفیع معنوی دانسته است.
فقه سیاسی باید با تمام توان در جامعه تبیین شود
رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: فقه سیاسی باید با تمام توان در جامعه تبیین شود تا مردم مزیت های حکومت اسلامی را عالمانه درک کنند و کاستی ها را به حساب اسلام نگذارند.
نشست ویژه خانواده طلاب مؤسسه آموزش عالی حوزوی مجتهده امین
فعالیت رسمی ۱۲۷ محفل فرهنگی خانگی
حجت الاسلام و المسلمین قیصری با بیان اینکه ۸۶ مبلغ بانو شناسایی، آموزش و به کارگیری شده اند، گفت: تعداد ۱۲۷ محفل فرهنگی ویژه خواهران به صورت رسمی فعالیت می کنند و جایگزین محافل سنتی زنانه شده اند.
کرسی آزاداندیشی انقلاب اسلامی؛ کام یابی ها کاستی ها
رییس اداره پژوهشکده الهیات و خانواده دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: این کرسی با هدف بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی از سال 1357 تا به امروز برنامه ریزی شده است.

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
   
   
   
   
   
  
  
  
  
  
 
راه نما

دشمنان نمی توانند به ما سیلی بزنند
ما به آن ها سیلی خواهیم زد
این را هم دشمن بداند و هم دوستانی که دلشان می لرزد!

رهبر انقلاب در دیدار خانواده شهدای مرزبان و مدافع حرم: ارزش شهدای ما باید معلوم شود؛ اگر شهدای مدافع حرم نبودند ما باید با عناصر خبیثِ دشمنِ اهل‌بیت و دشمن مردم ایران در شهرهای خودمان می‌جنگیدیم؛ جلویشان گرفته شد؛ حالا هم دارند جارو می‌شوند. بخش مهمی از امنیت امروز مربوط به مدافعان حرم و بخش دیگرمربوط به مرزداران است. شهدای مرزی ما مظلومند؛ مردم بدانند که این‌ها چقدر خدمت می‌کنند. خدمت که فقط آب و نان نیست؛ بالاتر از آن، امنیت است./ هارت و هورت‌های این کسی که تازه آمده در آمریکا جدید نیست؛ قریب چهل سال است هیچ غلطی نتوانستند بکنند؛ بعد از این هم همین‌جور خواهد بود. می‌گویند می‌خواهیم نظام را تغییر بدهیم؛ کِی بوده که شما نخواستید؟ این‌ها ملت ایران را نشناختند؛ این را همه بدانند، دشمنان، دوستان بااخلاص و دوستانی که گاهی دلشان میلرزد: جمهوری اسلامی مستحکم ایستاده است، آن‌ها نمی‌توانند به ما سیلی بزنند، ما به آن‌ها سیلی خواهیم زد.

برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.

پرسش و پاسخ
:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
کوچک نمایی
بزرگ نمایی
بستن
برگشت به عقب
پاسخگویی آنلاین
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما