_ _ _ _ _


اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

اهمیت پایگاه های اطلاعاتی در توسعه خدمات پژوهشی
یادداشتی از احمد خیری، رئیس اداره کتابخانه و اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
ساختار قانونی اعتراض مانع بروز خشونت می‌شود
عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان با تأکید بر اینکه در مواجهه با اقدامات خشونت‌آمیز باید در پی زدودن زمینه‌های جرم بود، گفت: اگر شیوه‌ها و ساختارهای قانونی اعتراض مشخصاً تدوین شود، دیگر دشمنان نمی‌توانند بر موج اعتراضات مردم سوار شده، از نارضایتی آنها سوءاستفاده کنند.
اردوی جهادگران تبیین از سوی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان برگزار شد
معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: «اردوی جهادگران تبیین» ویژه معاونان فرهنگی مدارس علمیه خواهران استان اصفهان در شهر مقدس قم برگزار شد.
دور جدید جذب و گزینش مبلّغ برادر و خواهر
رئیس اداره اعزام مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: دور جدید جذب و گزینش مبلّغ در سال جاری از بین طلاب خواهر و برادر حوزه های علمیه اصفهان انجام خواهد شد.
کرسی ترویجی عوامل ضدانگیزشی مؤثر بر یادگیری زبان انگلیسی طلاب حوزه های علمیه
معاون پژوهش مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) گفت: کرسی ترویجی عرضه و نقد دیدگاه علمی «عوامل ضدانگیزشی موثر بر یادگیری زبان انگلیسی طلاب حوزه های علمیه» به زبان انگلیسی ویژه استادان آموزش زبان انگلیسی حوزه علمیه اصفهان و زبان دانان طلبه و دانشجو برگزار شد.
راهبردهای افق‌گشایی برای فلسفه اسلامی
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی معتقد است اگر رویکرد ما به فلسفه اسلامی، بایستگی و چگونگی آن باشد، باید راهبردهایی اتخاذ کنیم که به افق‌گشایی برای فلسفه اسلامی منجر شود.

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
    
   
   
  
  
  
  
 
راه نما

چرخ زندگی مردم با تولید می چرخد!
صاحبان نقدینگیها، سرمایه خود را به سمت تولید هدایت کنند تا کار بیفتد
رهبر انقلاب: امروز توطئه‌ی دشمن فشار اقتصادی به ملت ایران است، برای اینکه آن‌ها را ناامید کنند/ دولت و ملت باید تلاش کنند. توده‌‌ی مردم مسئله‌‌ی اسراف را مورد توجه قرار بدهند. صاحبان نقدینگی، آن را به‌سمت تولید هدایت بکنند. کسانی‌که تجارت با بیرون مرزها دارند، جنسی را که در داخل تولید می‌شود وارد نکنند/ کسانی که عادت کرده‌اند به سفرهای تفریحی خارجی بروند، این عادت را ترک کنند./  یک مسئله‌ی مهم، وحدت ملی مردم است. امروز متأسفانه درفضاهای مجازی، توهین و تهمت به یکدیگر ازسوی جمعی رایج شده است. این کار به فضای عمومی کشور ضربه میزند. بایستی اختلافات را بگذارند برای یک وقت دیگر/ ما خواهش میکنیم این حرف‌های تبلیغاتی دشمن را هم که جنگ روانی او برای تضعیف روحیه ملت است در مطبوعات و تریبون‌ها و رسانه‌ها تکرار نکنند/ آینده کشور به لطف الهی از امروز بارها بهتر خواهد بود.
برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.
پاسخگویی پیشگام

:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما