بخش هاثبت نام ها
ویژه...

 
_ _ _ _ _
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

پاسخ به برخی شبهات درباره قیام عاشورا و حضور ائمه در فتح ایران
کارشناس مرکز پاسخگویی به سوالات دینی در ارتباط با برخی شبهات دینی مانند دلایل حضور خانواده امام حسین علیه السلام در کربلا و حضور امامان شیعه در فتح ایران توضیحاتی ارائه کرد.
دفتر تبلیغات اسلامی حد واسط حوزه علمیه و نیازهای جامعه است
رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: دفتر تبلیغات، حد واسط میان حوزه علمیه و نیازهای جامعه است. فارغ‌التحصیلانی که در حوزه علمیه درس خوانده و با معارف دینی آشنا می‌شوند، می‌توانند نیازهای جامعه را تامین می‌کنند.
عطر افشانی مزار مطهر شهدا توسط کارکنان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
رییس دفتر ریاست و روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس، مراسم معنوی زیارت عاشورا در جوار مزار گلزار شهدای اصفهان همراه با راویت گری با حضور همکاران و خانواده های محترم ایشان و اهداء شاخه گل بر مزار مطهر شهدا برگزار شد.
کتاب «روزنامه عاشورا»، برگزیده سومین دوره کتاب سال عاشورا
کتاب «روزنامه عاشورا»، ترجمه جویا جهانبخش که توسط دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان منتشر شده است در سومین دوره کتاب سال عاشورا، برگزیده رشته ترجمه به فارسی شد.
پژوهش‌های قرآنی باید مرجع استنادات جهانی بشود
رئیس میز تخصصی توسعه و تعمیق فرهنگ قرآنی گفت: هنوز نتوانسته ایم کارهای علمی و پژوهش‌های قرآنی که در کشور انجام می‌شود را در قالب مرجع استنادات جهانی ثبت کنیم.
پاسخ تخصصی به چند سئوال درباره «حجاب و عفاف»؛ حجاب حقی اجتماعی یا فردی؟
حجاب امری فطری، فراملی و فرامذهبی است، در همه تمدن‌های کهن و ادیان الهی پوشش و حجاب زنان، جایگاه خاصی داشته و مورد توافق همه مذاهب اسلامی است.

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
   
   
   
   
   
  
  
  
  
  
 
راه نما
مقام معظم رهبری: یک وقت است که کسى از داشتن نعمتى بى‌بهره است و در مقابل نعمتِ نداشته، از او سؤالى هم نمى‌شود. اما یک وقت کسى از نعمتى بهره‌مند است و از آن نعمتى که دارد از وى سؤال مى‌شود. یکى از بزرگترین نعمتها، نعمت خاطره و یاد حسین‌بن‌على علیه‌السّلام، یعنى نعمت مجالس عزا، نعمت محرّم ونعمت عاشورا براى جامعه شیعىِ ماست.
برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.
پاسخگویی پیشگام

پرسش و پاسخ
:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
کوچک نمایی
بزرگ نمایی
بستن
برگشت به عقب
پاسخگویی آنلاین
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما