اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

مخالفت دول مختلف دنیا با انتشار مفاهیم قرآنی / زندانهای آمریکا خواستار تفسیر قرآن کریم شدند
آیت الله فقیه ایمانی حفظه الله تعالی با بیان اینکه چاپ مجموعه 20 جلدی از تفسیر قرآن به زبان انگلیسی به دستور امام خمینی(ره) آغاز شد، گفت: در طول مدت تدوین این اثر، بسیاری از زندان های آمریکا خواستار دریافت تفسیر قرآن کریم بودند.
جشنواره ایده های قرآنی بستری برای شکوفایی و نوآوری های قرآنی
رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با تشریح فرایند برگزاری جشنواره ایدههای قرآنی گفت: با توجه به مشارکت گسترده و با کیفیت ایدهپردازان مختلف از سطح کشور، انتظار میرود این جشنواره در قامت یک نهاد نوآورانهی قرآنی منشاء خلاقیت و شکوفاییهای زیادی بشود.
اوّلین مأموریت طلاب، توسعه فرهنگ دینی است
حجت الاسلام و المسلمین قطبی گفت: توسعه فرهنگ دینی جزء اوّلین مأموریت های طلاب می باشد و سایر فعالیت ها از جمله تدریس و کارهای پژوهشی زمینه یا پشتوانه تبلیغ است.
پیوند حوزه و دانشگاه با تربیت طلبه دانشجو در مقاطع ارشد و دکتری
مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) اصفهان وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان از جمله مراکز علمی است که بصورت تخصصی در مقطع تحصیلات تکمیلی به سبک و سیاق نظام آموزشی حوزه و دانشگاه البته دانشگاه های حوزوی مانند باقرالعلوم(علیه السلام) و قرآن و حدیث به تربیت طلبه و دانشجو می پردازد.
آموزش داستانک نویسی به طلاب به مثابه گوهرتراشی و کاری ستودنی است
رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان در جلسه گروه داستانک نویسی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با اشاره به اهمیت هنرهای ادبی و تاریخ ادبیات گفت: باید با بهره گیری از ظرفیت های ادبی با نسل نوخواسته جوان و نوجوان ارتباط عمیق تری برقرار کنیم.

ادامه اخبار
_ _ _ _ _
دریافت فایل های آموزشی

    
    
راه نما

جلسات تلاوت قرآن
باید رواج پیدا کند
از مشاهده‌ی رشد روزبه‌روز قرآنی‌های کشور لذت می‌برم / قبل انقلاب از این خبرها نبود / جلسات تلاوت قرآن که قاری قرآن بخواند و مستمع فقط برای شنیدن قرآن در جلسه حاضر شود باید رواج یابد. امروز دنیا محتاج قرآن است؛ امروز دنیا در خلأ معنوی و فکری است. اینکه شما می‌بینید قتل و جنایت در دنیای غرب روزبه‌روز زیاد می‌شود به این خاطر است. اگرچنانچه رشحه‌ای از رشحات قرآن با بیان متناسب امروز فرستاده بشود دل‌ها جذب می‌شود قرآن در دنیای امروز می‌تواند فعال ما یشاء باشد و ابرقدرت‌ها و رژیم صهیونیستی هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند.
برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.
حدیث روز
:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط











 
کوچک نمایی
بزرگ نمایی
بستن
برگشت به عقب
پاسخگویی آنلاین
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما